Similar lots by type
-
#800Een hoekrekje van gesculpteerd hout.
Etagère de coin en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1101Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#940Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.No longer availableDim. 163 x 163 cmEstimate: € 120 / 200 -
#995Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.
Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1096Een paar armstoelen.
Paire de fauteuils.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#795Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15 / 20 -
#595Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.
Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.No longer availableDim. 184 x 132 cmEstimate: € 400 / 600 -
#605Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650 / 750 -
#970Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#598Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.
Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1084Een staande klok met herstelling aan kap.
Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.No longer availableDim. 260 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#980Een paar crapauds met witte bekleding.
Paire de crapauds à revêtement blanc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#402Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#596Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.
Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 480 / 600 -
#950Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.
Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 177 x 111 cmEstimate: € 180 / 220 -
#966Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 123 x 136 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#925Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. 153 x 133 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#946Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.
Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.No longer availableDim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#601Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.
Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.No longer availableDim. 141 x 81 cmEstimate: € 180 / 240 -
#920Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 152 x 92 cmEstimate: € 200 / 260 -
#956Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.
Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 160 / 240 -
#930Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.
Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#1103Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.
Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1072Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.
Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#19H. De Praet“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet een centrale smaragd van ± 1,76 ct. met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. Met I.G.I-certificaat.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 1,76 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Avec certificat IGI.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#588Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#75Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 500 / 600 -
#293Paar apothekersweegschalen met set gewichtjes.
Paire de balances de pharmacie et une suite de poids.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#397Twee designschalen van resp. rood en blauw glas in de stijl van Murano.
Deux coupes modernes en verre rouge respectivement bleu dans le goût de Murano.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1066Een fraai hallbankje van gesculpteerd eikenhout.
Un banc de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. 110 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#300Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#25Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende hanger bezet met koraal.
Bague en or jaune 18 ct et pendentif assorti serti de corail.No longer availableDim. 5,47 gEstimate: € 250 / 350 -
#403Drie parfumflesjes van handgeslepen kristal, waarbij twee paars en één groen gekleurd in de massa.
Trois flacons à parfum en cristal taillé à la main dont deux mauves et un vert, colorés dans la masse.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#978Een paar vazen van polychroom porselein. Brussel XIXde eeuw.
Deux vases en porcelaine polychrome. Bruxelles, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#64Frans van GielPeriod: 1892 - 1975“Boerin en kind in de velden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysanne et son enfant dans les champs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 180 / 260


