#432
“Léon Chandon”. Een oude affiche voor een champagnemerk. Vochtvlekken.
”Léon Chandon”. Une ancienne affiche pour une marque de champagne. Traces d’humidité.No longer availableDim. 70 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#855
Une petite marche en noyer à marche coulissante. Tablettes en vachette. Style anglais.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#55
Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
#141Carosa Disseny
“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd.
"Amants". Une statue en régule patinée. Signée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#384Gianni Castellani
Een handtas van zwart daim en leder met vergulde monturen.
#89Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
”La couturière”. Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 59 x 70,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581
Een rechthoekige plaquette van Chinees porselein met tekst.
#791
#898
Een Japans bordenrekje van gelakt hout. Op sokkel.
#785
Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
#316
Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
#883
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80