#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#281Een groot en een klein gefineerd houten kistje, waarbij het groot met messing en het klein met parelmoer.
Un grand et petit coffret en bois de placage, le grand avec nacre et le petit avec laiton.No longer availableDim. b: 63 & 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#219Paul DelarochePeriod: 1797-1856“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableDim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#369“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1858”. Olieverf op doek. We voegen hierbij toe: “Hommage à Napoléon 1er”. Twee vergulde laurierbladeren in empire kadertje. Gesigneerd door Jean Baptiste Nicolle op 2 april 1861. Met waszegel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle 1858”. Huile sur toile. Nous ajoutons: “Hommage à Napoléon 1er”. Deux lauriers dorés dans un cadre Empire. Signé par Jean Baptiste Nicolle le 2 avril 1861. Avec cachet en cire.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#56Drie mahoniehouten kuipzetels met rode bekleding. Omstreeks 1900.
#148Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
#112Renée PrinzPeriod: 1883 - 1973“Hoevezicht met bloesems. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#486GabbehEen loper van rode wol.
#107Twee etuis, waarbij één met zes zilveren dessertlepeltjes en één met zes zilveren botermessen. Engelse keuren.
Deux étuis, dont un avec six cuillères à dessert et l’autre avec six couteaux à beurre en argent. Poinçons anglais.No longer availableDim. 150,8 + 60,3 gramEstimate: € 50 / 80 -
#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 18, 04 gEstimate: € 1000 / 1200