Other lots in this auction
-
#463“Vijf Heiligen”. Reisicoontje van messing met email.
Cinq Saints . Icône de voyage en laiton avec émail.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 100 / 110 -
#103Een paar schemerlampen met kappen in de geest van Tiffany’s gemonteerd op metalen figuren van een jongen en een meisje (één met letsel bovenaan).
Paire de lampadaires aux abat-jour dans le goût de Tiffany montés sur des personnages d’un garçon et d’une fille (un dégât vers le haut).No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 200 -
#563Een eirond vaasje van meerkleurig aardewerk met meerkleurig glazuur. Italiaans werk.
Un vase ovoïde en faïence multicolore à glaçure multicolore. Travail italien.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#599Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
Femme Luba agenouillée avec deux petits enfants aux seins. RDC.No longer availableDim. H.43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#387Een snaarinstrument, gemaakt met een schildpadschild.
Un instrument à cordes fait avec une carapace de tortue.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#287Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 75 / 100 -
#90Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,89 ct. EVS1.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,89 ct. EVS1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 950 / 1100 -
#577Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.
Une tête de Bouddha en grès de style khmer, Cambodge. Sur piédestal.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#606Een donkergepatineerde tafel met twee klapbladen en op gedraaide poten.
Une table patinée foncée avec deux abattant et sur des pieds tournés.No longer availableDim. 96 x 45 + 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#632“PC & CP”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Kleine perforatie.
“PC et CP”. Huile sur toile. Sans signature. Petite perforation.No longer availableDim. 62 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#330Een 21,6 karaats gouden herdenkingsmunt Koning Boudewijn. 1951-1976.
Pièce de commémoration en or 21,6 K. Roi Baudouin 1951-1976.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 200 / 250 -
#527Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor van personages.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine avec des personnages décorés en bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 35 / 45

