#472de ...“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Composition abstraite . Technique mixte sur papier. Signé et daté 65. ,No longer availableDim. 24 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Een verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl.
#27Een lot van drie replica’s van antieke kompassen.
#424Armand Jamar“Le Purgatoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“Le Purgatoire”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 39 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#307Estée LauderEen grote factice voor het parfum ‘White linen’.
#61Een Chinese viool met strijkstook in koffer.
#125Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#500Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.
#131Een Perzische korte sabel in kindjalstijl, versierd met goudinleg.
Un sabre court de style kindjal persan décoré d’incrustations or.No longer availableDim. L. 51 cmEstimate: € 150 / 200