Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gesculpteerde albasten lampvoet.

Een gesculpteerde albasten lampenvoet.

Un pied de lampe sculpté en albâtre.
Dim. H. 60 cm
SKU: 9903210087.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #131

    Een Perzische korte sabel in kindjalstijl, versierd met goudinleg.

    Un sabre court de style kindjal persan décoré d’incrustations or.
    No longer available
    Dim. L. 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #337
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een rood gedubbeld vaasje, een groene pique fleur en een blauw gedubbelde en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt onderaan. De laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.

    Lot de cristal taillé, composé d'un vase doublé rouge, d'un pique-fleur verte et d'un bleu doublé et d'un cendrier incolore. Les cendriers marqués en bas. Le dernier avec de très petits éclats à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 - 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53

    Een geel en rood koperen replica van een oude duikershelm.

    Une réplique en cuivre jaune et rouge d'un vieux casque de plongée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437

    Een uit een slagtand gesculpteerde siervaas. Congo, jaren ‘30.

    Un vase décoratif sculpté dans une défense. Congo, années 1930.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #236

    Een klein buffet met twee paneeldeuren naast vijf laden.

    Un petit buffet avec deux portes à panneaux eà côté de cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. H. 88 x B. 128 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #291

    Een paar messingen schemerlampjes met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.

    Paire de lampes de table en laiton avec abat-jour en opaline, décorées de chevilles en verre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #422
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Modern”. Gemengde techniek op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd ‘02.

    Moderne . Technique mixte sur panneau. Monogrammé et daté 02.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 1209 / 200
  • #251
    Maurice Herbeau, Lille

    Een Frans aardewerken wasbak met messingen kraan en afloop. Gesigneerd. Bijgevoegd een bijpassend zeepbakje.

    Un évier en faïence française avec robinet et drain en laiton. Signé. Joint un porte-savon assorti.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #26

    Een hanglantaarn van geslepen glas en verguld messing, versierd met bladeren en bloemenguirlandes.

    Lanterne suspendue en verre taillé et laiton doré, décorée de feuilles et de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #313

    Een donkergepatineerd metalen bureaulampje met groen glazen kap.

    Lampe de bureau en métal patiné foncé avec abat-jour en verre vert.
    No longer available
    Dim. h: +/- 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229

    “Carte méridionale des Pays Bas...” Een deels ingekleurde kaart door Santini. 1778.

    Carte méridionale des Pays Bas ... Une carte en partie colorée de Santini. 1778.
    No longer available
    Dim. 52 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #509

    “Berlin, Leipziger Strasse”. Olieverf op board. Draagt een handtekening.

    Berlin, Leipziger Strasse. Huile sur carton. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More