Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gesculpteerde albasten lampvoet.

Een gesculpteerde albasten lampenvoet.

Un pied de lampe sculpté en albâtre.
Dim. H. 60 cm
SKU: 9903210087.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #510

    1 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.

    1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #169
    Simonne Beardswood

    “Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    ”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.
    No longer available
    Dim. 73 x 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #539

    Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.

    Kifwebe. Un masque heaume Luba, entièrement recouvert de coquillages, de cuivre, de cheveux, de perles, etc. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #299
    Luxval

    Een vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.

    Un vase et un pique-fleurs de verre ambré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #680

    2 sterling zilveren munten “Moneda Commemorativa”. Cuba 1975, 5 en 10 Pesos. In plastic.

    2 pièces en argent sterling Moneda Commemorativa . Cuba 1975, 5 et 10 Pesos. En plastique.
    No longer available
    Dim. (ca 40 g)
    Estimate: € 25 / 30
  • #49

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek achter glas. Zonder signatuur.

    Nature morte aux roses . Huile sur toile sous verre. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #271

    Een bronzen lampje met voet in de vorm van een Empire siervaas en met kap van glas in lood.

    Une lampe en bronze avec une base en forme de vase ornemental Empire et avec un abat-jour en vitrail.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353
    Royal Boch

    Een beertje van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Onderaan gemerkt.

    Un ours en faïence blanche monochrome dessiné par Rik Delrue. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #54
    Alice Colin
    Period: 1878 - 1962

    “Zicht op de Schuttershofstraat te Diest”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Vue de la Schuttershofstraat à Diest” . Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #417

    Een lot van drie miniatuur paspopjes.

    Un lot de trois mannequins miniatures.
    No longer available
    Dim. h: 38 - 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #165

    Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en onyx.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et onyx.
    No longer available
    Dim. 7,87 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #535

    1 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.

    1 pièce d'or de 10 pesos. Au 900/1000. Mexique, années 1960.
    No longer available
    Dim. (8,33 g)
    Estimate: € 320 / 400
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More