Other lots in this auction
-
#33Een messingen schemerlamp op drie klauwpootjes en met verstelbare kap. Empirestijl.
Lampe de table en laiton sur trois pieds griffes et avec abat-jour réglable. Style Empire.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#43Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Lot d'éditions anciennes: - Raka: La planète de l'horreur . Liliput Adventure Stories. 1954. Couverture avant restaurée. - Duppies Adventures: Le monstre du Bergenland . Sixties. Épiciers NGV. - Zonneland. 22 mai 1949 & 28 août 1949. - L'humoriste. Annexe à Panorama - Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#726Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.
Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#206Een gefineerde Engelse klapsecretaire-bibliotheek met drie grote en twee kleine laden onder het met een ingelegde schelp versierd klapblad.
Secrétaire à abattant en bois de placage, le haut formant bibliothèque. Trois grands et deux petits tiroirs sous l’abattant décoré d’une coquille.No longer availableDim. 216 x 106 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#84De Coninck“Stilleven met groenten”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd D.C.
Nature morte aux légumes . Aquarelle sur papier. Monogramme D.C.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#348Een reeks van zes gebeeldhouwd houten appliques in Lodewijk XV-stijl met elk één lichtpunt.
Une suite de six appliques en bois sculpté de style Louis XV avec un point lumineux chacune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#93Een sierstuk van verguld brons in de vorm van een adelaar op een tak op een zuil van arduin. Omstreeks 1900.
Un ornement en bronze doré en forme d'aigle sur une branche sur une colonne de pierre bleue. Vers 1900.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#694F. Eyskens“Winterzicht met boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver avec arbre. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#674Gaston Noelanders“Stilleven met gevogelte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la volaille . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#594Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363Mattew NormanEen messingen tafelklokje met geslepen glazen zijden. Onderaan gemerkt “Swiss made”. Met tweezijdige sleutel.
Petite horloge de table en laiton aux côtés en verre taillé. Marque “Swiss made”. Clé double face.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#150“Liberty Head 1904”. Een gouden munt van 900‰.
Liberty Head 1904 . Une pièce d'or 900‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200 / 1500


