#569Een tuinzicht gesigneerd Altman. Op doek.
#438Een vaas van Booms glas met goudopleg.
#444Een glazen tazza en een cakestaander met stolp.
#327Een Wajangpop van been.
Une poupée Wayang en os.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#790Een plexiglazen console.
#391Een mahoniehouten bureaustoel met gebogen rug en met lederen zit. Restauratie aan een voorpoot. Tijdperk Empire.
Chaise de bureau en acajou avec dossier incurvé et assise en cuir. Restauration sur pied avant. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
#240“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamant baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct.
Toi et Moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes et de diamants avec un poids combiné de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 4,84 gEstimate: € 550 / 650 -
#520Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Paire de pots à tabac en faïence de tailles légèrement différentes avec les mêmes décors, l'un avec l'inscription Varinas et l'autre avec l'inscription Tabac . Avec couvercles en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 & 34 cmEstimate: € 60 / 80