#247Een tafelschuier en blik in de vorm van een schelp. Zwart hout ingelegd met parelmoer en versierd met vergulde personages. Chinees werk.
#182Feiynen“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Karel Ooms.
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#11Een lot tijdschriften en verhalen:- 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60.- ‘Wham!’ weekblad.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’.- 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’.- Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Een album van ‘Robin’.- Een album van ‘Jim Lont’.
Lot de magazines et d'histoires: - 15 éditions de Ohee . Sixties. - Wham! Hebdomadaire. - Sitah le grand chef. - 20 éditions de Junior Press Strip avec des histoires. de 'Spiderman'No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#600Een hoge eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan.
Garde-robe haute à deux portes et avec deux tiroirs en ceinture basse.No longer availableDim. h: 238 cmEstimate: € 100 / 120 -
#647Een schedel met gewei van een edelhertenbok. Polen, 1992.
#259Jozef PosenaerPeriod: 1876-1935“Portret van een oudere man”. Olieverf op doek. Gesigneerd voor- en achteraan.
Portrait d'un homme âgé . Huile sur toile. Signée recto et verso.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#101“King Edward VIII”. Stenen hoofd op zwarte granieten sokkel.
King Edward VIII . Tête en pierre sur socle en granit noir.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100 / 120