#143Een schouwpendule van groen marmer, versierd met verguld bronzen beslag in de vorm van twee zwanenhalzen op de zijkanten en bovenaan getooid met een adelaar. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en marbre vert, décorée de garnitures en bronze doré en forme de deux cols de cygne sur les côtés et avec un aigle sur le dessus. Avec pendule et clé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#180“St. Gaudens 1924”. Een gouden munt van 900‰.
#755Een oude Engelse verrekijker in lederen tas.
#259Jozef PosenaerPeriod: 1876-1935“Portret van een oudere man”. Olieverf op doek. Gesigneerd voor- en achteraan.
Portrait d'un homme âgé . Huile sur toile. Signée recto et verso.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#657BelcantoEen tafelklok in houten kast, het slagwerk in de vorm van een personage dat tegen een bel slaat.
#647Een schedel met gewei van een edelhertenbok. Polen, 1992.
#292“Personages en klein vee bij een kerkruïne in een bergrijk landschap met riviertje”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Op te frissen.
Personnages et petit bétail près d'une ruine d'église dans un paysage montagneux avec une rivière . Huile sur toile. Aucune signature. XIXème siècle. À rafraîchir.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#51Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beschadigd. (Bloem manco).
Un dessus de cheminée en zinc et un ornement de toit. Le premier avec la marque d'usine allemande. Le second endommagé. (Défaut d’une fleur).No longer availableDim. h: 98 & 89 cmEstimate: € 80 / 120