Other lots in this auction
-
#60Een paar 18 karaats wit gouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de coeur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 1,54 gEstimate: € 200 / 250 -
#58“Collection des Mémoires relatifs a ‘l Histoire de France”. A. Petitot et Monmerqué. Drieëndertig delen. Reeks niet volledig. Enkele ruggen beschadigd en enkele kaften los.
Collection des Mémoires relatifs à L Histoire de France. A. Petitot et Monmerqué. Trente-trois volumes. Série incomplète. Quelques épines abîmées et certaines couvertures desserrées.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#353Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.
Une paire de chenets en fonte et laiton.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#239Een massieve gedreven messingen art deco luchter met vijf lichtarmen met een druivenmotief. Vijf gegoten melkglazen lampenkappen.
Un lustre art déco en laiton massif à cinq branches lumineuses à motif raisin. Cinq abat-jour en opaline moulée.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#376Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#464Benny Want“De noodlanding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
L'atterrissage forcé . Huile sur panneau. Signée et datée '86.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#457SwarovskiEen lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.
Lot de figures en cristal taillé, composées d'une coquille avec perle, deux fleurs, un cygne et un papillon. Marqué.No longer availableDim. h: 5 - 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#642“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.
Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#557Een vaas van Cantonporselein met scènes van de hofhouding in cartouches op een achtergrond van pioenen en perziken. De handvatten in de vorm van twee aapjes met een bal. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Canton avec des scènes de la maison royale en cartouches sur fond de pivoines et de pêches. Les anses en forme de deux singes avec une boule. Vers 1900.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 150 / 180 -
#160“St. Gaudens 1908”. Een gouden munt van 900‰.
St. Gaudens 1908 . Une pièce d'or de 900 ‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945“Op het veld”. Een grote bronzen groep op geaderd grijsmarmeren sokkel. Gesigneerd.
Sur le terrain . Un grand groupe en bronze sur socle en marbre gris décoré. Signé.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 1300 / 1600 -
#650Een kleine gefineerde niervormige commode met drie laden, een wit marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Une petite commode en forme de rein plaqué avec trois tiroirs, un dessus en marbre blanc et décoré de garnitures en bronze.No longer availableDim. 75 x 66 x 38 cmEstimate: € 80 / 120


