Similar lots by type
-
#588
Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.
Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#448
Een gelobde en een achthoekige schotel van Imariporselein, versierd met bloemendecor. De tweede met restauratie aan een hoekje.
Un plat en porcelaine Imari lobé et octogonal, à décor floral. Le second avec restauration sur un coin.No longer availableDim. Ø: 31 & 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#503
Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#468
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.
Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 125 / 140 -
#598
Een bord van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor onder ijzerrood ‘Amsterdams bont’ bloemendecor. Tijdperk Qianlong.
Une assiette en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc sous rouge de fer 'fourrure d'Amsterdam' décor floral. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477
Een dekselvaas van Chinees porselein.
Un vase en porcelaine de Chine avec couvercle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#443
Een balustervaasje van cloisonné op messing.
Un vase balustre cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#427
Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
Vase avec couvercle en porcelaine du Japon à décor multicolore de pivoines, fleurs et faisans dorés. Marqué en bas. Vers 1950.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#473
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#662
Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.
Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.No longer availableDim. Ø:23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#461
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor de personnages multicolores.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#428
Een reeks van acht handgemaakte Chinese figuren van zijde en papier.
Un ensemble de huit figurines chinoises en soie et papier faites à la main.No longer availableDim. 67 x 30 cmEstimate: € 85 / 100 -
#493
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d’un dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#437
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.
Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 50 -
#593
Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#597
Een kleine jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt met zegel.
Une petite jardinière en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marquée d'un cachet en bas.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#518
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260 / 280 -
#491
Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.
Un grand vase à col en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#591
Een bronzen Boeddha met glazen steentjes.
Un bouddha en bronze avec des pierres de verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 140 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000
“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#423
Een halsvaasje van Chinees porselein met roze en celadonkleurig glazuur. Met Quanlongmerk.
Un vase à col en porcelaine de Chine à glaçure rose et céladon. Marqué Quanlong.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581
Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 140 -
#501
Een vierkante vaas van celadonporselein met een reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase carré en porcelaine céladon avec un dessin en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 250 / 300 -
#508
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in uitsparingen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages découpés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 220 / 280
Other lots in this auction
-
#70Tissot
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden geweven polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet tressé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 27, 56 gEstimate: € 500 / 600 -
#543
Een handgeknoopt wollen Naïnkleedje.
Une carpette Nain en laine nouée à la main.No longer availableDim. 208 x 113 cmEstimate: € 100 / 120 -
#86
Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.
Une armoire en chêne à deux portes avec portes moulurées.No longer availableDim. 215 x 135 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346
Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.
Une lampe de table vintage avec base en métal et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#398
Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#29Frans Van Immerseel
Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#352Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Mare Librum”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
Mare Librum. Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#479
“Kabuki-acteurs”. Twee Japanse houtsneden. Ingekleurd. Enige slijtage.
Acteurs Kabuki. Deux gravures sur bois japonaises. Colorisées. Quelques usures.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 180 / 240 -
#157
Een bronzen panter met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#110
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. pareltjes en een klein robijntje.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,50 ct de perles et d'un petit rubis.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 200 / 300 -
#681
Een mahoniehouten reisscribaan met twee schuifjes binnenin. XIXe eeuw.
Un scribe de voyage en acajou avec deux tiroirs à l'intérieur. XIXème siècle.No longer availableDim. 12 x 40 x 36 cmEstimate: € 40 / 70