Other lots in this auction
-
#306
Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
Une série de six chaises style Louis Philippe, revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#437Hergé
Kuifje. “Raket naar de Maan”. Eerste uitgave, Casterman 1953. Achterflap G. Slechte staat.
Kuifje. “Raket naar de Maan”. Première édition, Casterman 1953. Couverture G. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#715
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#24
Een reproductie van een oude lithografie met een afbeelding van een driemaster.
Une reproduction d’une ancienne lithographie représentant un trois-mâts.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 30 / 50 -
#734
“Evolutie”. Een reeks van acht uitgesneden inkttekeningen in een kader. Zonder signatuur.
”Evolution”. Une série de huit dessins en encre dans un cadre. Sans signature.No longer availableDim. 79 x 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#615
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#731
Een kleine wandconsole van deels goudgepatineerd kunststof, gedragen door een moriaan.
Une petite console murale en plastique à patine dorée, porté par un Maure.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 180 / 220 -
#765
Een lot Brussels porselein, bestaande uit een paar hoornvaasjes, twee bekers met oor, twee balustervaasjes, een kannetje en een tulpenvaasje. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Bruxelles, comprenant une paire de cornets, deux gobelets à anse, deux vases balustre, une petite verseuse et un vase tulipe. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 11,5 - 14,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#233Hercules
Een verzilverd metalen bestek waaronder 6 grote messen Solingen,7 serveerlepels, 1 pollepel, 12 grote lepels- vorken en messen, 24 kleine vorken en 12 kleine messen, 12 botermesjes, 12 vismessen, 12 dessertvorkjes en 11 dessertlepels en 12 koffielepels.
Un service à couverts en métal argenté dont six couteaux Solingen. Sept cuillères de service, une louche, 12 grandes cuillères - fourchettes et couteaux. 24 petites fourchettes et 12 petit couteaux. 12 couteaux à beurre, 12 couteaux à poisson, 12 fourchettes à dessert, 11 cuillères à dessert et 12 cuillères à café.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#766
Een rond houten wandklokje.
Petite pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#125
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#69Armand Apol
“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80 / 120