Similar lots by type
-
#26Nathan en Il BisonteZes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.
Six portefeuilles en cuir, dont quelques avec anneaux.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#620Vier gezwarte perenhouten tabaksdoosjes, waarvan drie met een deksel bekleed met bruin schildpad. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage.
Quatre petites tabatières en poirier noirci dont trois ont le couvercle couvert d’écaille brune. Epoque Napoléon III. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#360Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.
Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 13,59 gEstimate: € 200 / 300 -
#405Dinh VanEen te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#260Dinh VanEen lederen halssnoer in originele doos.
Collier en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#16Il BisonteVijf verschillende handtassen van leder en één van stof.
Six différents sacs à main dont cinq en cuir et un en tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#390Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.
Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,70 gEstimate: € 100 / 150 -
#435Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.
Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#350Dinh VanEen te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#375Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen waarvan één bezet met pareltjes en diamant oude slijp.
Trois différentes bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de perles et de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 100 / 150 -
#36Il BisonteEen bruin lederen toiletzak. We voegen er een twee broekenriemen en een zakje met twee kaartspellen aan toe.
Un sac de toilette en cuir brun. Nous ajoutons deux ceintures et un petit sac avec deux jeux de cartes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#20Il BisonteEen roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir noir dans la boîte d’origine. Italian design, Swiss movement.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#395Een ring met bijpassende armband van zilver.
Bague en argent et bracelet assorti.No longer availableDim. 69,10 gEstimate: € 50 / 100 -
#440Een te herstellen armband bezet met parels, git en koraal en met 18 karaats geel gouden slot.
Bracelet à fermoir en or jaune 18 ct et formé de perles, de corail et de jais.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#330Een 18 karaats geel goud bolletjes armband met hanger in de vorm van een belletje.
Bracelet à petites boules en or jaune 18 ct avec pendentif en forme d’une clochette.No longer availableDim. 6,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#15Il BisonteTwee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#430Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
Quatre montres de dame différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#679Armand JamarPeriod: 1870-1946“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 76 x 54 cmEstimate: € 180 / 250 -
#370Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltje (één ontbreekt), twee hangers waarvan een kruisje en een kleine ring.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#265Dinh Van ParisEen roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#65Omega, GeneveEen Chronostop chauffeurshorloge uit de jaren zestig met roestvrij stalen polsband.
Montre de chauffeur de type Chronostop des années 60, avec bracelet en acier inoxydable rapporté.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#380Il BisonteEen roestvrij stalen horloge met bruin lederen polsband in originele doos.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir brun. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#682Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 300 / 500 -
#5Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#457Vier porseleinen beeldjes waarvan twee Hummeltjes en twee groepjes met putti. Kleine letsels
Quatre statues en porcelaine dont deux Hummels et deux groupes avec des putti. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#751Lot Imari porselein. 6 stuks.
Un lot de porcelaine Imari. 6 pièces.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#466Modern Kelim lopertje.
Un couloir Kilim moderne.No longer availableDim. 198 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#685Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1965-1978 postfris, evenals de postfolders (Frans en Nederlands) van 1953 tot 1964, zonder zegels.
Une collection de timbres postes: dépliants contenant les timbres spéciales de 1965-1978 non oblitérés, aansi que les dépliants (en français et en néerlandais) de 1953 à 1964, sans timbres.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#169Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986“Winterstemming in Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
”Ambiance hivernale à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160 / 200 -
#513Een art deco vaas met bloemenmotief.
Un vase Art Déco à motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#3Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.
Un ensemble de poids dans un coffret en bois. Antique. Quelques manquements.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#473Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#603Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#621LongwyGrote bolle vaas met de afbeelding van de Normandie. Gemerkt en genummerd 24/50.
Un grand vase sphérique à représentations de la Normandie. Marque et numéroté 24/50.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220 / 260 -
#414Drie ingekaderde werken, bestaande uit een ets van Romeo Dumoulin, een pasteltekening van een pijproker en een ingekleurde oude gravure met een zicht op Amsterdam in mahoniehouten kader.
Trois oeuvres encadrées, comprenant une eau-forte par Romeo Dumoulin, un pastel d’un fumeur de pipe et une ancienne gravure en couleurs avec vue sur Amsterdam. Encadrement en acajou.No longer availableDim. 24 x 19 & 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100

