Other lots by Val St. Lambert
-
#703Val St. LambertEen reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#368Val St. LambertEen karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marque à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#377Val St. LambertEen vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en genummerd 18/150.
Un vase en cristal doublé taillé vert. Marque et numéroté 18/150.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41Val St. LambertEen vaasje van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé vert et cristal taillé. Marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#396Twee verschillende luidsprekers in houten behuizing. Jaren ‘30.
Deux différents haut-parleurs montés en bois. Années ‘30.No longer availableDim. h: 35 & 49 cmEstimate: € 10 / 30 -
#507Een opgezette piranha.
Un piranha empaillé.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 25 / 30 -
#109de LanghePortretten van een edel koppel. Olieverf op doek. Het vrouwenportret zwaar beschadigd. Gesigneerd en gedateerd 1836 & 1837.
Portraits d’un couple noble. Huile sur toile. Le portrait de femme à dégâts importants. Signées et datées 1836 & 1837.No longer availableDim. 93 x 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#176De Ias à AngleurEen staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#11Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#693Een uitgebreid servies met decor van rozen, bestaande uit dertig platte borden, vier diepe borden, een grote en een kleine terrine, twee sauskommen, een koffiekan, een melkkan, een suikerpot, tien kopjes met ondertasjes, twee schalen op voet, een schaal op hoge voet, een slakom, twee ronde schotels, twee diepe kommen en drie ovale schotels. Tsjecho-Slowakije.
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#589Albert De BoisPeriod: °1938Twee zwart-wit litho’s. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd A18 buiten de plaat.
Deux lithos en noir et blanc. Signées, datée 1978 et numérotée A18 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#701Een paar witmetalen jardinières met ringen.
Paire de jardinières en métal blanc ornées d’anneaux.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#536HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 230 cmEstimate: € 120 / 200 -
#166Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 200 / 240 -
#669Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout met rieten zitten. Einde XIXde eeuw.
Six chaises en chêne sculpté aux sièges en osier. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240

