#29Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
#45Een gipsen beeld van een hofnar.
#6Perneel“Geabstraheerd naakt beeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#50Een gepatineerd houten spiegelkistje met marqueterie versierd.
A patinated wooden mirror case decorated with marquetry.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 34 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Een paar metalen kandelaars.
#156Een houten beeld van Napoleon te paard.
#164Een lot van 4 handtassen. Diverse modellen.
#33HergéEen lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
#97“Tauromaquia”, “Verstopt”, “Toucan” & “Sleepboot Antwerpen”. Een lot van 4 diverse etsen op papier, onderaan buiten de plaat getiteld en gesigneerd. Waaronder 1 Romain Malfliet.
#98Een ovalen spiegel in vergulde lijst.
#27Een Chinees porseleinen vaas, onderaan gemerkt.
#148Een klassieke luchter met 6 lichtpunten.