Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geslepen kristallen inktpot in messingen montuur. Met voetstuk en deksel van zwart glas (?). Met koperen pennenhouder.

Een geslepen kristallen inktpot in messingen montuur. Met voetstuk en deksel van zwart glas (?). Met koperen pennenhouder.

Encrier en cristal taillé dans une monture en laiton. Avec socle et couvercle en verre noir (?). Avec porte-stylo en cuivre.
Dim. 13 cm x 14 cm x 21 cm
SKU: 2903220688.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #688
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #636

    Een handgeknoopt Anatolisch wollen tapijt.

    Un tapis en laine d’Anatolie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 214 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.

    Vase cloisonné sur laiton à décor floral multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #70

    Een 18 K geelgouden ring bezet met solitaire briljant van 0,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un diamant solitaire de 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 10,42 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #605

    Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

    Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 36,5 X 81,5 X 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #543

    Zes albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 84 (1962), tot en met 89. Goede staat.

    Six albums avec des numféros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 84 (1962), à 89. Bon état.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #637

    Een vintage designvaas van geglazuurd steengoed.

    Un vase au design vintage en grès émaillé.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    “Joodse trouwceremonie”. Aquarel op papier naar een werk van Israels.

    « Cérémonie de mariage juif ». Aquarelle sur papier d'après une oeuvre d'Israel.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 25 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #76

    Een verguld houten zuiltje in barokke stijl met marmeren blaadje.

    Colonne en bois doré de style baroque avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 99 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222

    “Koeien in een weide”. Olieverf op doek. Enkele kleine perforaties.

    "Vaches dans un pâturage". Huile sur toile. Quelques petites perforations.
    No longer available
    Dim. 50 cm x 76 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #142

    Een spiegel in barokke stijl met verguld houten lijst en facetgeslepen spiegelglas.

    Un miroir de style baroque avec un cadre en bois doré et un verre miroir à facettes.
    No longer available
    Dim. 100 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #9

    “Vissersboten”. Olieverf op board. Naar voorbeeld van Ludwig Dill.

    "Bateaux de pêche". Huile sur carton. D’après l'exemple de Ludwig Dill.
    No longer available
    Dim. 18 x 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #331

    Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.

    Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.
    No longer available
    Dim. h: 28 - 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More