#486
Een Louis-Philippe violontafel met vijf bijpassende stoelen van notenhout.
#655
Een vossenpak. Carnavalskostuum.
#401
“H. Nicolaas”. Messingen reisicoontje, tryptiek.
#427
Een vintage lampenvoet van geel en zwart glas.
#562
Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
#473
“Moeder Gods”. Reisicoontje met email.
#431
Een vaas van rood muranoglas met gouden inclusies.
#167Waffenfabrik Bern
Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
#137
“Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco
Een kippenpak. Carnavalskostuum.
Costume de poulet pour carnaval.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#461
#452Katsuhika Masahisa
La romance des trois royaumes . Un livret pliable japonais avec des gravures sur bois. Epoque Meji.No longer availableEstimate: € 260 / 300