Other lots by Val Saint Lambert
#187Val Saint Lambert
#119Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, rose in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
#34Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, onderaan gesigneerd en eveneens gemerkt met sticker uit het midden van de vorige eeuw. Onderaan schilferschade.
A crystal vase, green in mass coloring, Val Saint Lambert, signed at the bottom and also marked with a sticker from the mid-20th century. Bottom has some chipping damage.
#276
#163
Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates. -
#241
Een set van 2 Chinese vazen met houten sokkeltjes.
A set of 2 Chinese vases with wooden bases. -
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
"The Pietà." A statue in zamak on a black marble base. -
#67WMF Zinn
Een set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
A set of four tin wall plaques, 'The Four Seasons'. -
#220
Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
An elaborate copper candlestick with a religious candle. -
#113
“Meisje, oude man en hond”. Een meerkleurige biscuit verso label.
"Girl, old man, and dog." A multicolored biscuit porcelain plaque. -
#164
“Sacred heart”. Een 19e eeuws stuk religieus huisvlijt bestaande uit het heilig hart omringd door sterren in ovale kader met bol glas.
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
A vintage Bohemian crystal vase with cut geometric design. -
#288
#278
“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
#239
Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
A marble column, restored in several places. In 2 parts.