#273Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1917. Onklaar gemaakt.
Un Carcano M91 fusil, fabriqué à la Fabrica d’armi Terni. Daté 1917. Démilitarisé.No longer availableDim. l: 130 cmEstimate: € 120 / 200
#195OnsoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge uit de jaren ‘50 met 18 karaats geel gouden slavenarmband.
#457Een antieke babypop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze slaapogen. Gemerkt Welsch Made in Germany en genummerd 150.
Poupée bébé ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux dormant gris. Marque Welsch, Made in Germany et numéro 150.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#119“Herderskoppel”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#441Een geisha van meerkleurig Japans porselein. Jaren ‘30.
Geisha en porcelaine polychrome du Japon. Années 30.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#132Edgard Heirman“Kapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#563Twee cilindervazen (een kleine restauratie aan één bovenrand) en een balustervaas (een schilfer en een haarscheur bovenaan) van Chinees porselein met een polychroom decor van bloemen, vogels en vlinders in uitsparingen op een lichtblauwe achtergrond. Canton, XIXde eeuw.
Deux vases cylindriques (petite restauration à un bord supérieur) et un vase balustre (un éclat et un cheveux vers le haut) en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons dans des cartouches sur fond bleu clair. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 30,5 & 25 cmEstimate: € 250 / 400 -
#620Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#15Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van ± 0,15 ct.
Bague en or blanc et jaune sertie d’un brillant de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 250 / 300 -
#220Baume & Mercier GeneveEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Deux plats décoratifs en faïence polychrome de Rouen, l’un du XIXe, l’autre du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 24 en 33 cmEstimate: € 60 / 80