#483
Art nouveau garnituur van glas en metaal. Driedelig.
Une garniture Art Déco en trois pièces de verre et métal.No longer availableEstimate: € 55 / 60 -
#760Longchamp
Een zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.
#354
“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#569Hubert De VriesPeriod: 1899-1979
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#239
Mahoniehouten commode met vier grote en twee kleine laden.
#533
Twee vazen van steengoed, Chinees werk naar de T’ang-dynastie.
Deux vases en faïence, travail chinois d’après la dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 34 en 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118
Een XIXe eeuws houten wandklokje met een decor van een moeder met haar dochters boven de geëmailleerde wijzerplaat.
Une pendule murale en bois, XIXème siècle, décor d’une mère et ses filles au dessus du cadran émaillé.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#600
Une chaîne en or jaune et pendentif 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 14,64 gEstimate: € 450 / 550 -
#392
“Vrouwenportret”. Een ets. gesigneerd buiten de plaat.
”Portrait de femme”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#345Cartier
Lot de trois pièces en cuir de couleur bordeaux. Légères usures à l’étui à cartes.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#153
Een bronzen stier met groen patina.
Un taureau en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#439Dieltjens
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80 / 120