#618Bamileke BambaraEen lot van 2 terracotta gesculpteerde pijpenkoppen, waarvan 1 Bambara en 1 recente versie, vermoedelijk Bamileke.
#324G. Claes‘Landschap’, aquarel op papier, getekend G. Claes en gedateerd 1950.
#526Een zwart gelakte Chinese kast met vier deuren. Figuren in het decor.
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
#33Een bronzen beeldje van een zittende poes, naar Barye.
#406J-LineEen lot van 6 zwartgelakte metalen bijzetmeubeltjes, waarvan 5 lage en 1 hogere, gemerkt.
A lot of 6 black-painted metal side tables, consisting of 5 low and 1 taller table, marked.No longer availableDim. 65 cm & 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op 4 tapse poten. Met 2 kwartlades en inlegwerk versierd.
A round veneered walnut card table with a hinged top, lined with felt and standing on 4 tapering legs. Featuring 2 quarter drawers and decorated with inlay work.No longer availableDim. 76 x Ø 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
#36Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#97Val Saint LambertVijf gekleurde kristallen glazen, gemerkt Val Saint Lambert.
Five colored crystal glasses, marked Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 150 / 200