#131Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een torenspits.
#528“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
#731Een antieke zittende monnik van zwartgepatineerd hout.
#501Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.
#613Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
#21Een lot diverse gebeeldhouwde houten hondjes.
Un lot de petits chiens en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 40
#294Jules Grun“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#684Drie notenhouten stoelen en een armstoel, bekleed met zwart gecapitonneerd leder.
Trois chaises en noyer et un fauteuil recouverts de cuir noir capitonné.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#759P.V.H.“Mechanische Hand met Roos”. Litho. Gemonogrammeerd, gedateerd 1969, genummerd 2/25 en E.A.
“Main mécanique et rose”. Litho. Monogrammée, datée 1969, numérotée 2/25 et E.A.No longer availableDim. 32 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#141P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 delen. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, mooie band met opdruk “récompense accordée par la ville de Liège”. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 vol. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, jolie couverture à l’inscription “récompense accordée par la ville de Liège”. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#534“Balinese wasvrouwen onder de flamboyant”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Femmes et lessive sous le flamboyant”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 67 cmEstimate: € 200 / 300 -
#678Een salontafel met gebeeldhouwde poten in de vorm van een aartsengel met de hoorn des overvloeds.
Table de salon sur pieds sculptés formant archange portant une corne d’abondance.No longer availableDim. 112 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#672“Elios”. Vouwstoel van chroom en leder. In de geest van Fontoni & Geraci.
#110Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in briolette geslepen aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’aigue-marine taillée en briolette ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 900 / 1000 -
#688Een paar dansende figuren van meerkleurig geglazuurd terracotta. Eén hand manco.
Paire de personnages dansant en terre cuite polychrome. Une main manque.No longer availableDim. h: 60 & 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#248Een sobere eikenhouten dekenkist.