#305Een halssnoer met verschillende blauwe edelstenen en mineralen.
#85Een halsketting met in zilver gezette parels en diverse mineralen.
Un bijou de cou en cuir. Avec certificat, étui et sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 120 / 130
#511Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.
#202Firmin ***“Bij de waarzegster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan en bijschrift ‘Anvers’. Vernis op te frissen. XIXe eeuw.
”Visite à la diseuse de bonne aventure”. Huile sur panneau. Signature à droite en dessous et écriture “Anvers”. Vernis à rafraîchir.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 300 / 500 -
#57Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen. Eén binnenin gebarsten en met manco voet.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec des fleurs polychromes à l’intérieur. Un est brisé et le pied est manquant.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533Een paar grote kraagvazen van Cantonporselein met een decor van personages.
#237Een hangconsole van gebeeldhouwd hout, gedragen door drie engeltjes.
#578Een vierkante vaas van meerkleurig porselein met een decor van vrouwenfiguren in reliëf
#541Een blauwe porseleinen bloempot. Chinees werk.
Une bible allemande de 1662. Couverture de devant détachée mais présente. Quelques pages en très mauvais état.No longer availableEstimate: € 20 / 30