Other lots by Val Saint Lambert
-
#350Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen cocktailshaker met verguld deksel. Gemerkt.
Un shaker en cristal incolore avec un couvercle plaqué or. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#191Val Saint Lambert
Een zeldzame vaas van kobaltblauw glas met een geëtst en koud verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Kleine barst in het glas onderaan de buik.
Un rare vase en verre bleu cobalt à décor gravé et doré à froid de fleurs et plantes. marqué. Petite fêle au verre en bas de la panse.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 200/250 -
#341Val Saint Lambert
Een coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.
Une coupe de cristal incolore avec des montures plaquées or.No longer availableDim. Ø 23 en 31 cmEstimate: € 40/60 -
#368Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen pique-fleurs.
Une fleur piqué de cristal incolore.No longer availableDim. h 16,5 Ø 19 cmEstimate: € 25/35 -
#407Val Saint Lambert
Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#387Val Saint Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 35/45 -
#323Val Saint Lambert
Een cilindervaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase cylindre en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#63Val Saint Lambert
Een kleurloos glazen kom en een schaal, beide met verguld montuur en beide gemerkt.
Un bol en verre incolore et un plat, tous deux avec des montures dorées et tous deux marqués.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35/45 -
#271Val Saint Lambert
Een geslepen en roodbruin gedubbeld vaasje. Gemerkt.
Un vase doublé taillé et brun-rouge. Marqué.No longer availableDim. H:15cmEstimate: € 60/100 -
#43Val Saint Lambert
Een vaas van roze kristal met getorste ribben. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal rose à côtes torsadées. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/45 -
#48Val Saint Lambert
Een art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.
Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 70/100 -
#7Val Saint Lambert
Een asbak van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un cendrier en cristal taillé et doublé vert. Marqué.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 30/50
Similar lots by type
-
#585
Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele kleine schilfers. Vermoedelijk Val Saint Lambert.
Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques petits éclats. Vraisemblablement le Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 35/45 -
#513
Een designvaas van rood en blauw kristal.
Un vase design en cristal rouge et bleu.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 45/55 -
#157
Een paar bronzen girandoles met telkens zes elektrische lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux électriques chacune, décorées de pendentifs et de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220/240 -
#71
Een vaas en een karaf van blauw gedubbeld en geslepen Boheems kristal. Gaaf.
Un vase et une carafe en cristal de Bohême bleu doublé et taillé. Intact.No longer availableDim. h: 26 & 45 cmEstimate: € 60/100 -
#333
Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. Enkele met lichte randschade.
Un ensemble de douze plats/sous-verres en cristal incolore taillé. Certains avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#41
Een vaas en een coupe op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal.
Un vase et une coupe sur pied en cristal taillé et rouge doublé.No longer availableDim. h: 23 & 26 cmEstimate: € 50/70 -
#197Val Saint Lambert - Studio Crystal
Een designvaas van rozebruin kristal met een verguld swirldecor. Gemerkt.
Vase design en cristal rose-marron à décor de volutes dorées. Marqué.No longer availableDim. h: 38,5 cmEstimate: € 180/220 -
#295
Een reeks van tien geslepen kristallen glazen met gekleurde kelken. Hier en daar zeer lichte gebruikssporen.
Un ensemble de dix verres en cristal taillé avec des calices colorés. Très légers signes d'utilisation ici et là.No longer availableDim. h: 19 cm Ø: 8 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#562
Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.
Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.No longer availableDim. H:9-15cmEstimate: € 120/200 -
#235
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en onyx.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et onyx.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1400/1600 -
#272Antoine Op de Beeck
“Afbeldinge van de silvere schuppe”. Twee etsen.
"Image de la “pelle d'argent”". Deux gravures.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een liggende tijger van groen geglazuurd aardewerk met vergulde motieven.
Un tigre couché en faïence verte à motifs dorés.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#231
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100/120 -
#495
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250/400 -
#262Alan Walters
“Herfstwandeling”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Promenade d'automne". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#660
Een halssnoer met in briolet geslepen amethist.
Un collier avec améthyste taille briolet.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#89
Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
Miroir de cheminée en chêne de style Henri II.No longer availableDim. 150 x 87 cmEstimate: € 100/120 -
#220
Een 18 K geelgouden ring bezet met een zwart grijze calcedoon en twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une calcédoine gris noir et de deux diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 14,30 gEstimate: € 800/1000 -
#564Vetro e lavorazione di maestri di Murano
Twee vissen van groen en blauw Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano vert et bleu.No longer availableDim. h: 17 & 21 cmEstimate: € 30/40 -
#453
Replica kapiteel ornament in terracotta van de Santes Creus gotische kerk (circa XIVe eeuw) op glas met marmeren voet.
Réplique de l'ornement du chapiteau en terre cuite de l'église gothique de Santes Creus (vers XIVe siècle) sur verre avec socle en marbre.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 100/120