Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot aardewerken en porseleinen borden, schotels en terrines.

Een gevarieerd lot aardewerken en porseleinen borden, schotels en terrines.

Lot d’assiettes, de plats et de terrines en faïence et en porcelaine.
SKU: 2308160789.
Categories: Aardewerk, Porselein.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #789
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #738

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een grote theepot met klein kopje met schoteltje, een reeks van vijf kopjes met schoteltjes en vier verschillende kopjes met schoteltjes. Grotendeels gemerkt ‘Limoges’.

    Lot de porcelaines polychromes comprenant une grande théière et une petite tasse avec soucoupe, une suite de cinq tasses et soucoupes et quatre différentes tasses et soucoupes. En partie avec la marque de Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #603

    Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.

    Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #781

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit keukenpotten, een asbak, een paar tegels, een drageoir, enz.

    Lot de porcelaine et de faïence comprenant des pot de cuisine, un cendrier, une paire de carreaux un drageoir etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #610

    Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.

    Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.
    No longer available
    Dim. Ø: 98 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #600

    Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.

    Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #379

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit vijftien opengewerkte schoteltjes, tien kommetjes met een Old-willowdecor, twee borden met John en Robert Kennedy, vier wandschotels met Luxemburgse dorpen, twee borden met Nederlandse zichten, enz.

    Lot de faïences et de porcelaines comprenant quinze petit plats ajourés, dix petits bols à décor Old Willow, deux assiettes représentant John et Robert Kennedy, quatre plats muraux aux villages luxembourgeois, deux assiettes aux paysages néerlandais etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #510

    “Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.

    “Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #716

    Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.

    Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Meisjeshoofd van monochroom wit aardewerk. Zonder signatuur of merk. Genummerd 952. Enkele haarscheurtjes.

    Tête de fille en faïence monochrome blanche. Sans marque mais numérotée 952. Quelques cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #515

    Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.

    Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 33 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #777

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit enkele reeksen borden van Regout, een sauskom, een terrine, enz.

    Lot de faïence et de porcelaine comprenant quelques séries d’assiettes de Regout, une saucière, une terrine etc.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #420

    Een paar kleine ovale hoogreliëfjes van terracotta, waarbij één met een afbeelding van een pater met een kruisbeeld en het andere met een Onze-Lieve-Vrouw.

    Paire de reliefs ovale en terre cuite dont un représentant un prêtre au crucifix et une Sainte Vierge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #775

    Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.

    Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
  • #737
    Limoges, France

    Een koffieservies, bestaande uit een koffiepot, suikerpot en melkkannetje en twaalf kopjes met onderschoteltjes. Onderaan gemerkt.

    Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Marques sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #46
    Alfred Richard

    “Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.

    “Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #605

    Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.

    Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.
    No longer available
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #565

    Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.

    Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #421

    Een theeserviesje voor zes personen van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een grote en een kleine terrine en een theepot van Beiers porselein aan toe.

    Service à thé pour six personnes en porcelaine polychrome et doré. Nous ajoutons une grande et une petite terrine et une théière en porcelaine de Bavaria.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #691

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een voorstelling van Napoleon, een officier, een groep met flamingo’s (afgebroken kop), een personage met hondenkar en keizer en keizerin en een pique-fleur in de vorm van een duif.

    Lot de porcelaine et de faïence comprenant une représentation de Napoléon, un officier, un groupe de flamands (une tête cassée), un personnage aux char à chien, un empereur et impératrice et un pique-fleurs en forme de pigeon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #310

    Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.

    Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een lot porselein, bestaande uit een jongen en een meisje met bloemen, twee zittende dames en vijf hangeschilderde kleine plaquettes als broches van Limogesporselein.

    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #214

    Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.

    Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #417

    Een achtdelig theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein in empirestijl, versierd met classicistische decors. Onderaan gemerkt.

    Service à thé huit pièces en porcelaine polychrome et dorée de style Empire. Décor classique. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 340
  • #715

    Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #201
    Edouard Paul Delabrierre
    Period: 1829-1912

    “Lion 1er gibier”. Een groep van groengepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Lion 1er Gibier”. Groupe en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #82

    Een houten braserotafel met brasero van gedreven messing.

    Table de brasero en bois et brasero en laiton repoussé.
    No longer available
    Dim. Ø 79 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #235

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met 150 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,41 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de 150 diamants ayant un poids total de ± 1,41 ct.
    No longer available
    Dim. 9,5 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #698

    Een collectie van 45 Britse militaire mutskentekens. Hedendaags. Achteraan met fabricagemerk.

    Collection de 45 insignes militaires britanniques contemporaines. Avec marque de fabrication au verso.
    No longer available
    Estimate: € çà / 110
  • #732

    “Premier baiser” & “ Dame met paraplu”. Olieverf op paneel. De tweede gemonogrameerd “E.V.”. Omstreeks 1900.

    “Premier baiser” et “Dame au parapluie”. Huile sur panneau. Le deuxième monogrammé E.V. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 13 x 9 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #10

    Een 14 karaats geel gouden hanger met camee, een zilveren hanger met edelweiss, een broche met Delfts aardewerk, een fantasiearmband met tijgeroog e.a.

    Pendentif avec camée en or jaune 14 ct, un pendentif en argent à l’edelweiss, une broche avec faïence de Delft, un bracelet de fantaisie avec oeil de tigre e.a.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #218
    Van Immerseel

    “Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Een glas-in-loodraam, gemonteerd in een lichtbak.

    “Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Vitrail. Avec lumière.
    No longer available
    Dim. 54 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #351

    Zeven sierborden van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een sierbordje met kobaltblauwe vleugel, verguldsel en eveneens een handgeschilderd bloemendecor aan toe.

    Sept assiettes décoratives en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs peintes à la main. Nous ajoutons un assiette à aile en bleu cobalt, aux dorures et fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #313

    Een replica van een middeleeuwse strijdbijl.

    Réplique d’une hache médiévale.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #531

    Katana en tanto van gesculpteerd en gegraveerd ivoor. Eén lemmet (van ivoor) gelijmd. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.

    Katana et tanto en ivoire gravé et sculpté. Une lame recollée. Travail chinois début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #689
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 308 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,40 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 5,33 g
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More