Other lots in this auction
-
#187Richard AuriliPeriod: 1813-1914“Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.
”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#76Een notenhouten bureaustoel met drie balustervormige spijlen in de rug en bekleed met groen fluweel.
Une chaise de bureau en noyer à trois lattes de forme balustre dans le dos et revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#367Een geaccoleerd dienblad met inlegwerk en met messingen rand.
Un plateau de service en accolade au rebord en laiton.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#784Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit zestien wittewijnglazen, veertien rodewijnglazen en tien groene glazen.
Un service à verres en cristal taillé, comprenant seize verres à vin blanc, quatorze verres à vin rouge et dix verres vert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#739Vincennes, Francetwee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.
Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#213Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#123Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorie op de oogst.
Une garniture de cheminée en marbre et régule. deux cassolettes et une pendule décorés d’une allégorie sur la moisson.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#336Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80 / 100 -
#384Een bord van zachte pasta met een blauw en wit Ronda-decor en met gechantourneerde rand. Achteraan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Doornik, XVIIIde eeuw.
Une assiette en pâte de verre à décor bleu et blanc Ronda et rebord chantourné. Marque au dos, des épées sous glaçure bleue. Tournai, XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#757Een lot van drie borden van blauw en wit Chinees porselein met geribde vleugel en met een decor van een vogel en bloemen. We voegen er een bord met een decor van personages aan toe.
Un lot de trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux ailes côtelées et aux décors de fleurs et d’oiseau. Nous ajoutons une assiette au décor de personnages.No longer availableDim. Ø: 22 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#635“Boer met konijn”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Fermier et lapin”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#27Nao by Lladro.“Jonge vrouwen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeunes femmes”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 40 / 60





