#77“Christus Redemptor”. Een beeld van gepolychromeerd plaaster. Schade aan de handen.
”Christ Redemptor”. Une statue en plâtre polychrome. Dégâts au mains.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 20 / 30 -
#306Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
#725Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.
#689Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#464Alfred OstPeriod: 1884 - 1945Familie. Chinese inkt. Gemonogrammeerd.
”Famille”. Encre de Chine. Monogrammé.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#9Jos Albert“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#284P.J. Depannemaeker“Rozen”. Aquarel. Gesigneerd.
”Roses”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 54 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81Een tabakspot en een dekselpotje van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Un pot à tabac et un petit pot à couvercle en faïence française. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 90 / 110 -
#198Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 550 / 600 -
#285Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 900 / 1000 -
#500Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100 / 120