Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot bakelieten voorwerpen, waaronder een Flak 88 ‘Zünderbüsche’, een inktstelletje, een bonboniiière van Trois Pints, een lintmetertje, een kaartendoosje, enz.

Een gevarieerd lot bakelieten voorwerpen, waaronder een Flak 88 ‘Zünderbüsche’, een inktstelletje, een bonbonnière van Trois Ponts, een lintmetertje, een kaartendoosje, enz.

Un lot varié d'articles en bakélite, dont un Flak 88 Zünderbüsche , un jeu d'encres, une bonbonnière Trois Ponts, un mètre ruban, une boîte en carton, etc.
SKU: 2004210675.
Auction day: 21 April 2021 19:00
Catalogue #675
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #222
    P. Stefani
    Period: Roubaix, 1938

    “Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Bateaux de pêche sur la plage . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 75 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #305
    S.T. Dupont, Paris

    Een 18 K vergulde balpen in origineel etui.

    Un stylo à bille plaqué or 18 carats dans son étui d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #327

    Twee oude kleine paspoppen.

    Deux vieux petits mannequins.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #662
    Emaux de Longwy

    Een diepe ronde schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van vogels bij een vijver in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.

    Un bol rond profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'oiseaux près d'un étang dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #148
    Raphaël Nannini

    Een metalen buste van Napoleon Bonaparte, op groene marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

    Un buste en métal de Napoléon Bonaparte, sur un socle en marbre vert. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #38
    Kundo

    Een messingen tafelklokje.

    Une horloge de table en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    Tchokwé masker versierd met schelpen en veren. DRC.

    Masque Tchokwé décoré de coquillages et de plumes. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #635
    Val Saint Lambert. P.U.

    Een geslepen kristallen vaas deels rood gekleurd in de massa. Gesigneerd.

    Un vase en cristal taillé partiellement coloré en rouge dans la masse. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #509

    “Compositie”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd ‘Eigen druk’ 2/7.

    Composition . Lithographie. Signé et numéroté “Tirage personnel” 2/7.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #377
    Dubois, Bouffioulx

    Een vaasje van geglazuurd steengoed met Oud-grieks geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase en grès émaillé à décor d'inspiration grecque antique. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #676

    Een houten schoolbankje.

    Un banc d'école en bois.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #443

    Twee ivoren netsukés in de vorm van diertjes. beide gesigneerd onderaan.

    Deux netsukes en ivoire en forme d'animaux. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 2,5 & 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More