#529Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#64Hubert De Vries
“Latems landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#555
Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
#497
#663
#326
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
#544
Een reeks van vier mahoniehouten Engelse stoelen in Regency-stijl.
#689
Een eikenhouten brievenkoffertje met messingen handvaten.
#342Max BrunningPeriod: 1887 - 1968.
“Meisje”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#155
Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.
#177Willy Vandersteen
Dix albums de Suske en Wiske, série rouge. Bon à très bon état. Quelques dos avec usures, quelques rayures et numéros sur les plats. Premières éditions. - "LDe Wilde Weldoener". 1961 (Dégât au dos). - "La danse des cartes". 1962. - "De Kwakstralen". 1963. - "Het Rijmende Paard". 1963. - "De Sissende Sampam". 1963. - « Sheik El Ro-Jembiet ». 1964 (dégât au dos). - "De Nerveuze Nerviërs". 1964. - "De Apenkermis". 1965. - "De Poenschepper". 1967 (Quatre couleurs). - " Wattman ". 1967 (Quatre couleu(..)No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#379
“Vrouwelijk naakt”. Inkt op papier. Draagt monogram.
"Nu féminin". Encre sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 80 / 120