#341Twee oude bureaulampen met bakelieten kap.
#413Drie diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een vis.
Trois assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'un poisson.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#483“Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
#156Een grote notenhouten tweedeurskast.
#183L. BernierEen studieviool met strijkstok en in koffer.
#89Fr. Luyckx“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#448Een antieke koperen Turkse melkkan.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,90 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#365Een lot Amerikaanse comics van Batman en the Amazing Spiderman.
#397Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.
#245Ivora, GoudaEen art nouveau sierjardinière van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
#133Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.
Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.No longer availableDim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cmEstimate: € 200 / 300