Other lots in this auction
-
#92Val Saint-Lambert
Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#13Europa
Een verguld messingen reisklokje in etui.
Une pendule de voyage en laiton doré dans un écrin.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#187
“Krijger”. Een beeld van meerkleurig en deels verguld Chinees porselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#183
Een vaasje van geslepen en paars gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#279Atlas Editions
“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15 / 25 -
#234
Een lot porselein, bestaande uit een Madonna met kind, een theepotje (deksel gebroken, een gerestaureerd schoteltje en drie kopjes, waarbij twee met schoteltje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#235Lescrauwaet
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#151
Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15 / 20