#267
#490Fassianos, Daum France
#561
#396
Twee scheepskaraffen van kleurloos geslepen glas in verschillende hoogtes.
#733
#443
Een oude glazen schenkkan, versierd let geëmailleerde motieven. Omstreeks 1900.
#47
Een lot van twee twee groen glazen flessen en een stolp op houten sokkel.
#661
Deux suites de six verres à thé russes en métal argenté et verre. Quelques pieds manquent. Nous ajoutons une chope couverte en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#459
Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
#150
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een grote topaas van ± 10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un topaze de ± 10 ct.No longer availableDim. 19,32 gEstimate: € 600 / 800 -
#537
Crucifix éthiopien en argent ajouré, orné d’un petit écrin contant une représentation du Christ. +/- 300 g.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#769
Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.
#305Casio, Swatch e.a.
Een lot van negen verschillende horloges van roestvrij staal.
#218Van Immerseel
#478
Crucifix éthiopien en argent ajouré représentant un ange vers le bas. +/- 87 g.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#356
Secrétaire à abattant en chêne sculpté de style transition ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#519
Een paar oude Japanse ingekleurde houtsneden met Geisha’s en krijgers. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
#402
#706
Een paar notenhouten armstoelen met geel stoffen bekleding.
#160
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ±0,50 ct et de rubis pesant ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 650 / 750