Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot kleurloos en geel kristal en glaswerk.

Een gevarieerd lot kleurloos en geel kristal en glaswerk.

Un lot varié de cristal incolore et jaune et de verre.
SKU: 2210190008.
Category: Glaswerk.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #318

    Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte à verre polychrome dans le style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #308

    Een vaas van groen glaspasta.

    Un vase en pâte à verre verte.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #721

    Een hoofd van meerkleurig glaspasta.

    Tête en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #328

    Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano, versierd met een mirafioredecor.

    Un vase en pâte de verre rouge dans le style Murano, décor mirafiore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 55 / 65

Other lots in this auction

  • #534

    “Balinese wasvrouwen onder de flamboyant”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    ”Femmes et lessive sous le flamboyant”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 47 x 67 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #570

    Een drie rijen parelsnoer met een 14 karaats wit en geel gouden slot bezet met saffier en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en kleine diamantjes.

    Collier à trois rangées de perles et à fermoir en or blanc et jaune 14 ct serti de saphir et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 2 ct et de petits diamants.
    No longer available
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #679

    Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.

    Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #682

    Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.

    Onze sticks à golf dans leur sac. Différentes marques.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #235
    Mulberry

    “Hiver”. Een sjaal van donker grijze katoen.

    “Hiver”. châle en coton gris foncé.
    No longer available
    Dim. 105 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #745
    Vincenti

    Een dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.

    Chaîne double et pendentif en pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #602

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #589
    Albert De Bois
    Period: °1938

    Twee zwart-wit litho’s. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd A18 buiten de plaat.

    Deux lithos en noir et blanc. Signées, datée 1978 et numérotée A18 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #185
    Epice

    Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.

    Deux châles différents en lin et coton.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 en 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #771

    Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #585
    Zero Halliburton

    “Luxury”. Een grijze aktetas van aluminium.

    “Luxury”. Malette en aluminium gris.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #423

    Stereokijker met een partij stereobeelden. Omstreeks 1900.

    Un stéréoscope et un lot d’images de stéréoscopie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More