Similar lots by type
-
#377Val St. Lambert
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en genummerd 18/150.
Un vase en cristal doublé taillé vert. Marque et numéroté 18/150.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#368Val St. Lambert
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marque à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#703Val St. Lambert
Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60/80 -
#173
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/280 -
#718
Een paar diepe schalen op voet van geslepen kleurloos kristal.
Paire de plats sur piédouche en cristal taillé incolore.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 65/85 -
#121Lalique
Een vogeltje en een vide-poche van kristal. Beide gesigneerd.
Un oiseau et un vide-poche en cristal. Signés.No longer availableDim. h: 10 cm; Ø: 15 cmEstimate: € 130/140 -
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#41Val St. Lambert
Een vaasje van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé vert et cristal taillé. Marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#278
Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#782Maurice de VochtPeriod: 1914-2006
“Biddende personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages en prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#345Cartier
Een lot van drie stuks kleine lederwaren in bordeaux. Lichte slijtage aan de kaarthouder.
Lot de trois pièces en cuir de couleur bordeaux. Légères usures à l’étui à cartes.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#115Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en zijde waarvan één met pailletten en één borduursel.
Deux châles différents en laine, rayon et soie dont un aux paillettes, l’autre brodé.No longer availableDim. 160 x 20 cmEstimate: € 120/180 -
#15The Bridge
Een bruin lederen zakagenda.
Agenda de poche en cuir brun.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 30/50 -
#57
Een uitgebreid lot meerschuimen pijpen, o.a. in de vorm van historische figuren. Grotendeels XIXe eeuws
Un lot de pipes en écume e.a. sous forme de figures historiques. La plupart XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#510
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,60 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant centrale de ± 0,60 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 1800/2000 -
#484
“Berglandschap”. Olieverf op paneel.
”Paysage montagnard”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures légères.No longer availableDim. 222 x 154 cmEstimate: € 50/80 -
#513
Een oude wijze van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Achteraan gemerkt.
Un vieux sage en porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc-de-Chine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 65/80 -
#246Allix à Cenilly-Notre-dame
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.No longer availableDim. 205 x 43 x 30 cmEstimate: € 150/200 -
#778
Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.
Quatre verres à champagne en cristal incolore “Expo 1958”.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#487
Chinees vaasje met vrouwenfiguren. Onderaan gemerkt.
Un petit vase chinois à figures féminines. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50/55