Similar lots by type
-
#407Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.No longer availableDim. h: 25 - 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#857Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.
Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 12 & 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#591Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#398Val St. LambertTwee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal doublé vert taillé, dont une pièce unique. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#854Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.
Une série de six verres en cristal à calices roses. Intact.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#891Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#388Een hoge vaas van kleurloos glas.
Un vase haut en verre incolore.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 20 / 25 -
#371Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé taillé. Marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#794Val St. LambertEen reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#839Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#261Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.
Une carafe en cristal incolore à montures et bouchon en argent.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#734Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal incolore taillé, comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#357Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.
Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.No longer availableDim. h: 24 - 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#83Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#754Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.
Un service à whisky en cristal incolore taille. Avec carafe.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#739Val St. LambertEen reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.
Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#744Twee reeksen van telkens zes geselepen kristallen glazen met gekleurde kelken. We voegen er nog twee enkele aan toe. Enkele met kleine schilfer.
Deux séries de six verres en cristal à calices en couleurs. Nous ajoutons deux exemplaires. Un avec éclat.No longer availableDim. H. 22 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#817Een paars glazen schaal met messingen fries met gestileerde personages in het decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Une coupe en verre mauve à frise en laiton et personnages stylés dans le décor. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#469Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#799WittwerEen glazenservies ‘Tell’ van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf fluitglazen, acht rodewijnglazen en zes waterglazen. Model ‘Siska’. Gemerkt.
Un service à verres “Tell” en cristal incolore taillé, comprenant douze flûtes, huit verres à vin rouge et six verres à eau. Modèle ‘Siska’. Marque.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#233Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#57Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#862Royal Zuid-HollandEen bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’une améthyste taillée en briolette de ± 4,00 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 250 / 300 -
#815Een lot ruitersbenodigdheden, bestaande uit een paar hielsporen met lederen band, een enkel ijzeren spoor, drie metalen en en twee lederen stijgbeugels en een bit.
Un lot d’accessoires de cavalier, comprenant une paire d’étriers à lanières en cuir, un étrier en fer, trois en métal et deux en cuir et un mors.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#488Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.
Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#673Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rose decor van vogels en bloemen in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’oiseaux et de fleurs en cartouche. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#289“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#833Een decoratief handgeschilderd metalen schaalmodel van een Franse tweedekker.
Une miniature d’un bi-plane en métal peint à la main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 245 x 205 cmEstimate: € 180 / 220 -
#263Een grote aardewerken tabakspot met blauw op wit decor en met messingen deksel, afkomstig van een winkel. Omstreeks 1700. Met gebruiksschade.
Un grand pot à tabac en faïence à décor bleu et blanc et couvercle en laiton, venant d’un magasin. +- 1700. Usures.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 150 -
#534“Strandscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#404Jacques LacomblezPeriod: °1934Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.
Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.No longer availableDim. ± 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#475Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60 / 80




