#211
Een tuinbank van witgepatineerd gietijzer, versierd met hondenkoppen.
Un banc de jardin en fer forgé blanc, décoration de têtes de chiens.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 600/700 -
#231
Een driedelig tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een klaptafeltje en twee stoeltjes.
Un ensemble de jardin en trois pièces en fer forgé blanc, comprenant deux chaises et une table abattante.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#241
Een paar witgelakte gietijzeren tuintafeltjes.
Deux petites tables de jardins en fer forgé laqué blanc.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 60/100
#372Edmond Van Dooren
‘De Barmhartige’ . Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le Miséricordieux”. Une lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. H: 41,5 L: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#258
Een gietijzeren spaarpot in de vorm vaneen rijke man in een zetel.
#148
Een zilveren schaal met Duitse keuren 800‰
Un plat en argent avec poinçons allemands 800‰.No longer availableDim. 256,30 gEstimate: € 250/350 -
#726
Een grenenhouten archiefmeubel met tien laden.
#263
#384
Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
#95
Een glazen coupe met zilveren rand.
#716
Een houten console met draaiend blad, gedragen door een vrouwelijk naakt.
Une console en bois avec tablette tournante, portée par un nu féminin.No longer availableDim. 71 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#439
Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer.
#415
Twee verschillende karpetten.
#403Limoges
#327
Une carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 925‰ et bouchon taillé hexagonal.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 90/140