Similar lots by type
-
#807
Een grote schouwspiegel, versierd met een decor van saters bij een bron op porseleinen tegels.
Grand trumeau décoré de satyres près d’une source sur des carreaux en porcelaine.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 300/400 -
#638
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 70/90 -
#561
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Une théière hexagonale en porcelaine de Chine avec des personnages en décor famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55/75 -
#583
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 420/500 -
#653
Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een bloeiende struik.
Deux assiettes en porcelaine de Chine avec un décor polychrome d’un buisson florissant.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 60/120 -
#835
Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.
Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 25/50 -
#597
Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.
Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 650/1000 -
#631
Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 160/200 -
#403Limoges
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#657
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Schilfer.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#833
Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.
Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#579
Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 220/300 -
#563
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes en met vleermuizen op het deksel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de chauves-souris et fous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#628
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.
Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/90 -
#591
Een wandversiering van roodgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een snaarinstrument, versierd met een draak.
Une décoration murale en porcelaine de Chine rouge en forme d’instrument à corde, décor de dragon.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 360/400 -
#598
Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.
Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600/750 -
#601
Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.
Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 550/650 -
#581
een balustervaas van lillakleurig Chinees porselein met een verguld reliëfdecor van een geisha en een wijze in een cartouche. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en porcelaine de Chine lila avec un décor en relief doré d’une geisha et d’un sage, en cartouche.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 420/500 -
#603
Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 700/1000 -
#643
Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.
Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#263
“Musicerende koppels”. Twee groepjes van resp. wit biscuit en blauw en wit porselein.
”Couples musicaux”. Deux groupes en biscuit blanc et porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#641
Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#637
Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van een fluitspeler op een waterbuffel in de geest van het blanc-de-Chine.
Un groupe en porcelaine monochrome blanche représentant un joueur de flûte sur un buffle, dans l’esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#633
Een grote siervaas van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor en met koperen monturen.
Un grand vase en porcelaine polychrome et doré avec un décor de fleurs peint à la main et montures en cuivre.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#705
Driedelig garnituur van geslepen rood Boheems kristal.
Une garniture en cristal de Bohème taillé rouge.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/240 -
#200
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 6,19 gEstimate: € 300/400 -
#797J&J. Kohn
Vier art nouveau stoeltjes met groen fluwelen bekleding.
Quatre chaises Art Nouveau avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#520
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serti de deux diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 550/650 -
#174Period: 1808 - 1879
“Karikaturen”. Een studietekening, potlood op papier. Gemonogrammeerd “H. D. en met oude toeschrijving aan Honoré Daumier (1808 - 1879)
”Caricatures”. Une étude, crayon sur papier. Monogrammé ‘H.D.’ et attribué à Honoré Daumier (1808 - 1879).No longer availableDim. 8,5 x 13,5 cmEstimate: € 300/400 -
#739
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#746
Eikenhouten console in Renaissancestijl.
Une console en chêne ; style Renaissance.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#556
Een notenhouten tweedeurskast. De deuren met cassettes en rasterwerk en geflankeerd door zuilen.
Une armoire à deux portes en noyer. Les portes en cassettes et flanquées de colonnes.No longer availableDim. 182 x 134 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#708
Een paar schaaltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Deux petits plats en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#471Michel Hereman
“Honden”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrammeerd.
”Chiens”. Une oeuvre d’art en faïence. Porte un monogramme.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 70/100 -
#290
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 650/750 -
#100
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Koning Willem de derde. God zij met ons.
Une chaîne en or 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de monnaie. Roi Willem III. God zij met ons.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 600/800