Other lots in this auction
-
#559“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op paneel. Te restaureren.
"La visite de Saint-Nicolas". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#338Een sigarettenkastje.
Une boîte à cigarettes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#289“Personages bij de waterplaats in een romantisch landschap”. Aquarel op papier.
"Personnages à l'abreuvoir dans un paysage romantique". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 29,5 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#179Een opgezetten reeënkop op houten muurplaat.
Une tête de chevreuil empaillée sur une plaque murale en bois.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#692Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.
Un seau à champagne en cristal incolore avec six flûtes à champagne sur un long manche coloré et dans des supports.No longer availableDim. Fluiten: 45cmEmmer: 20cmEstimate: € 80 / 120 -
#300Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#584D. Hermann“Daldalgeheim”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Secret daldal". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1994.No longer availableDim. 56 cm x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#290Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 700 / 800 -
#640Twee oude aanstekers, waarbij één van Win en één van Dupont.
Deux briquets anciens, un Win et un Dupont.No longer availableDim. l: 5,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#427Een paar borden van Imariporselein met gelobde rand, versierd met een decor van bloemen en konijntjes in de vleugel en een bloemenvaas in het plat.
Une paire d'assiettes en porcelaine d'Imari à bord lobé, à décor de fleurs et lapins dans l'aile et d'un vase fleuri au centre.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#663Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een paar lange vaasjes, een klein vaasje, een penseelkokertje, een flesvaas, een kopje op schotel en een bekertje op schotel.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'une paire de vases longs, d'un petit vase, d'un étui à pinceaux, d'un vase bouteille, d'une tasse sur soucoupe et d'une chope sur soucoupe.No longer availableDim. h: 26 cm - 2 cmEstimate: € 100 / 120 -
#689Val Saint-LambertEen vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.
Un ensemble de toilette en verre coulé de quinze pièces. Marqué.No longer availableDim. H: 3-23cmEstimate: € 60 / 100

