#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Aanlegsteiger op de Schelde”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1896.
#811Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 119 x 99 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187“Tiffany Avril”. Een vaas van iriserend glas. Onderaan gemerkt.
#805Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.
#357KopenhagenEen ovale schotel met versiering van vogels en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1800.
Un plat ovale, rebord doré et décor d’oiseaux. Marque sous la base. Vers 1800.No longer availableDim. 31 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#710“Endeavour 1768”. Maquette.
#304G. Duval“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#743Een Chinese buikvaas met een rood en blauw decor van fabeldieren. Kraag beschadigd.
#292Floris Jespers“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de la Lys”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 300 / 500