Similar lots by type
-
#505Ungaro - DivaEen eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Deux flacons d’eau de toilette 75 ml et 50 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 130 -
#47Een lot tin. XVIIIde, XIXde en XXste eeuw.
Lot d’étains des XVIIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#478Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#246Een paar eikenhouten buffetten met twee deurtjes onder een lade. Typische versiering met diverse leeuwenkoppen. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw. Bovenkasten manco.
Armoires à buffet avec deux portes et un tiroir. Décoration typique avec des têtes de lion. Style renaissance, fin XIXième. Pas de parties supérieures.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#469Een lot van drie Perzische miniaturen, waarbij de grootste met een Koranvers achteraan. XIXe eeuw.
Lot de trois miniatures persanes dont la plus grande avec texte du Coran au verso. XIXe siècle.No longer availableDim. 11 x 7,5 & 17 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216Een eikenhouten Lodewijk XV garderobe met twee gemoulureerde deuren. Einde XVIIIe eeuw.
Une garde-robe Louis XV en chêne avec deux portes moulurées. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. 198 x 135 x 58 cmEstimate: € 200 / 400 -
#264Nicolaas Johannes Wilhelmus De RoodePeriod: 1814 - 1884“De schoenmaker”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1881.
“Le cordonnier”. Huile sur toile. Signé et daté 1881.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#803Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#477Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
Plat octogonale en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois. Marque au verso. Quelques éclats. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#717Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#300Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel en gesculpteerd front. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne avec couvercle galbé et front sculpté. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 150 / 250 -
#198Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#806J. ShalbertEen staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableDim. 230 x 43 x 25 cmEstimate: € 180 / 250 -
#711Een reeks van vier stoelen van gebeeldhouwd mahoniehout.
Quatre chaises en acajou sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#674Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#305Een oude eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Un ancien berceau en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60 / 100 -
#344G. Mol“Het ziekbed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1897.
“Le lit de malade”. Huile sur panneau. Signé et daté 1897.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#363Een lot tinnen borden en schotels in diverse uitvoeringen. XVIIe, XIXe en XXe eeuw. 24 stuks.
Un lot d’assiettes et de plats en étain. XVII-XIX-XXième siècles.No longer availableDim. 14 kgEstimate: € 80° / 100 -
#160Samengestelde eetkamer in notenhout.
Une salle à manger en bois de noyer, composée de meubles de différents styles.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#57Een ovale mahoniehouten plateau met opstaande rand en versierd met een ingelegd rozet. XIXde eeuw.
Plateau ovale en acajou à galerie et à la rosace incrustée. XIXe siècle.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#128Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162Van Deuren“Dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“La place du village”. Huile sur toile. Signé. XIXième.No longer availableDim. h: 50 x 35 cmEstimate: € 200 / 260 -
#276Een sobere eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. 200 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#290Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#531Een gesculpteerde slagtand. West-Afrika.
Une défense sculptée. Afrique Occidentale.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 160 / 180 -
#535Morabito pour hommeTwee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#37Een lot porselein, bestaande uit een schaaltje, versierd met een meerkleurig varkenskoppeltje, een bakje in de vorm van een varken met een hoed, twee verschillende mosterdpotjes in de vorm van een varkentje en een jongetje met ladder op een varken. Eéntje gemerkt van Goebel.
Lot de porcelaines comprenant un petit plat décoré d’un couple de cochons, un récipient, deux moutardiers et une statuette, tous présentant des cochons. Un exemplaire avec la marque de Goebel.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#27Een lot fossielen van het Isle of Wight. Alum Bay e.a.
Lot de fossiles de l’île de Wight. Alum Bay e.a.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#358Een verzameling comics: Wolverine e.a. 14 stuks.
Une collection de bandes dessinées : Wolverine,e.a. 14 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#546Een kinderbed van grijsgepatineerd hout.
Un lit cage en bois patiné gris.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#671Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#279C. Sohn Jr.“De hofmaking”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘Dusseldorf, 1881’.
“Courtiser”. Une lithographie. Signée et datée “Dusseldorf, 1881”.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Een spiegel van geslepen glas in Art Deco stijl.
Miroir en verre taillé de style art déco.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 120 / 150 -
#438Een lot van 12 gesculpteerde houten recipiënten. Afrikaans werk.
Lot e 12 récipients en bois sculpté. Travail africain.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 1800 / 2000

