Similar lots by type
-
#755
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, kandelaars, een paar obconische bekers, enz...
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 240 / 280 -
#353
Een jardinière van verzilverd koper, versierd met bloemen in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Jardinière en cuivre argenté décorée de fleurs en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#437
Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
Sceptre de Guanyin et médaillon en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#381
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje en suikerpot op dienblad. We voegen er een grote komfoor aan toe.
Garniture à café et à thé en métal argenté comprenant une cafetière, théière, pot à lait et sucrier sur plateau. Nous ajoutons un réchaud.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#89Mapin & Webb Ltd.
Een koffie- en theestelletje van verzilverd metaal op een dienblad van Wiskemann. afkomstig van een schip van de Shaw, Shavill & Albion Line.
Garniture à café et à thé en métal argenté. Sur un plateau de Wiskemann.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#337
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar waterkannen en een paar kandelaars. Engels werk.
Lot de métal argenté comprenant deux verseuses et une paire de candélabres. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#478
Een werpmes van de Kipinga, Azande.
Couteau de jet des Kipinga, Azande.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#325
Een paar presenteertafeltjes in drie niveaus in glas en metaal.
Paire de tables de présentation à trois niveaux en verre et métal.No longer availableDim. h 110 cmEstimate: € 120 / 140 -
#17
Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit twee verzilverde schrijntjes, waarbij één met de kruisweg en de andere voor Onze Lieve Vrouw van Lourdes, een meerkleurig porseleinen kruisbeeld en een miniatuur Madonna van Halle van Brussels porselein.
Lot d’objets religieux comprenant deux écrins en métal argenté dont un représentant le chemin de la croix, l’autre la Sainte Vierge de Lourdes, un crucifix en porcelaine polychrome et une miniature de la Vierge Noire de Halle en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#8
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee art nouveau plaquettes met decors in reliëf, twee schaaltjes en een keteltje.
Lot de métal argenté comprenant deux plaquettes art nouveau aux décors en relief, deux petits plats et une petite bouilloire.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#507
Een Guanyin op draak van verzilverd metaal. Chinees werk.
Guanyin sur dragon en métal argenté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#491Ernest Patris
“Vrouwenbuste”. Verzilverd metaal. Gesigneerd op de sokkel.
“Buste de jeune femme”. Métal argenté. Signature gravée dans le socle.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#824
Een metalen paraplustaander.
Porte-parapluie en métal.No longer availableDim. h 102 cmEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#714
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 69 x 89 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182
Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#529
“Naakte danseres”. Tekening. Draagt een handtekening: Rassenfosse.
“Danseuse nue”. Dessin. Porte une signature: Rassenfosse.No longer availableDim. 23 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#718
Een bronzen damesprofiel op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de dame en bronze sur socle en marbre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#509Mangbetu Eres
“Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#745
Een blauw en witte Delftse vaas met merk L.V.S. met een decor van bloemen en putti.
Vase en faïence bleue et blanche de Delft avec la marque L.V.S. à décor de fleurs et de putti.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#403
Een paar barokke kandelaars van messing. We voegen er een groter, afwijkend exemplaar aan toe.
Paire de bougeoirs baroques en laiton. Nous ajoutons un exemplaire plus grand au différent décor.No longer availableDim. h: 54 & 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#485
Drie verschillende halssnoeren van malachiet.
Trois différents colliers en malachite.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#481
Afrikaans beeldje met koperen beslag. Bakota.
Statuette africaine aux détails en cuivre. Bakota.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#817
Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#428
Brievenhouder van gelakt hout, met een gedrukt motief van personages. Japans werk.
Coupe papier en bois laqué avec motif imprimé de personnages. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#613
Een Chinees porseleinen dekselschaal met een voorstelling van een vrucht.
Coupe couverte en porcelaine de Chine à décor d’un fruit.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 180 / 200