#381
#89Mapin & Webb Ltd.
#805
#491Ernest Patris
“Vrouwenbuste”. Verzilverd metaal. Gesigneerd op de sokkel.
#437
Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
#8
#17
#337
#507
Een Guanyin op draak van verzilverd metaal. Chinees werk.
#353
Jardinière en cuivre argenté décorée de fleurs en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 50/80
#26
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes.
#720
Een wit porseleinen terrine met polychroom decor van bloemen en vlinders. Kleine herstelde randschilfer. Met een handvat in de vorm van een plantenknoop. Onleesbaar gemerkt.
Terrine en porcelaine blanche à décor polychrome de fleurs et de papillons. Petite réparation au bord. Anse en forme d’une plante nouée. Marque illisible.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50/60 -
#566
Een sobere dennenhouten kloostertafel op zes gedraaide poten.
#709Jan Wauters
#585Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 380/420 -
#747Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf identieke toiletzakken.
#272
Bordure de soie encadrée à décor de fleurs. Epoque Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#45
Deux alliances en or jaune 18 ct et une en blanc et jaune 18 ct non sertie.No longer availableDim. 18,41 gEstimate: € 380/450 -
#7
Een handgeschilderd miniatuur damesportret op karton.
#639
#238
Een Italiaanse majolica vaas, onderaan gemerkt.
#401
Twee pauwen van meerkleurig glaspasta van Murano.
Deux paons en pâte de verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 40/50