Similar lots by type
-
#713
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100 / 150 -
#788Mappin & Webb, Sheffield
Een groot dienblad van verzilverd metaal met een geëtst vegetatief metaal.
Grand plateau en métal argenté à décor végétal gravé.No longer availableDim. 73 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#947
Een ménagère met een uitgebreid bestek van verzilverd metaal. Compleet voor twaalf personen.
Une ménagère comprenant un service à couverts en métal argenté. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#433Wiskemann
Een dienblad, een shaker en zes theeglazen van verzilverd metaal. Gemerkt.
Plateau, shaker et six verres à thé en métal argenté. Avec marques.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#483
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio met huls, nieuwstaat.
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio avec étui de protection, état neuf.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,85 gEstimate: € 800 / 1000 -
#294E. Orban
“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après une oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88
Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1022
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#936
Een eikenhouten buffet met vier laden, bovenaan een klapblad met twee valse laden. Lancashire, tijdperk Georgian.
Buffet en chêne à quatre tiroirs, le dessus à abattant derrière deux faux tiroirs. Lancashire, époque Georgian.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 300 / 600 -
#553
Een glazen wijnkoeler met gegraveerd decor en onderen met schenkdop. In smeedijzeren staander.
Rafraîchissoir en verre à décor gravé. Dans un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 20 / 25 -
#1073Vacchetti Essevi
“Biddende vrouw”. Een buste van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
”Femme priante.” Un buste en porcelaine italienne polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66
Een houten klasseermeubel met roldeur. Eerste helft XXe eeuw.
Meuble de classement ouvrant une porte roulante. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 100 / 120 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#1009Schevelenbosch
Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#739Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 29/350 buiten de plaat.
”La rade d’Anvers.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/350 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 40 / 50