#457Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#762Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#467Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#448Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#50Petit Fils RoskopfEen oude zakhorloge remontoir. Zwitsers werk.
#547“Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,33 gEstimate: € 600 / 800 -
#734Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#42“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#354G. Kramer“Portret van een jong meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lot de trois boîtes en laque de Chine et un plat dans le même genre. Nous ajoutons une boîte laquée à décor de roses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#2Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
#168Een lot van zeven verschillende schelpen.
Lot de sept coquilles différentes.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#214Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.
Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#540Oosterlynck“Marine met zeilboot en meeuwen”. Lithografie. Gesigneerd en met “épreuve d’artiste” buiten de plaat.
“Marine au voilier et aux mouettes”. Lithographie. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 50 / 80