Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, kandelaars, peper-en zoutvaatjes, theepot, kommetjes, kannetjes, een sauskom, een konische schaal, een serveerstaander, enz...

Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, kandelaars, peper-en zoutvaatjes, theepot, kommetjes, kannetjes, een sauskom, een conische schaal, enz...

Lot de métal argenté comprenant plats, candélabres, salières et poivriers, théière, bols, verseuses, saucière, plat conique, etc.
SKU: 2308160301.
Category: Verzilverd.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #301
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #457

    Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.

    Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #661

    Twee reeksen van zes Russische theeglazen in verzilverd metalen montuur. Enkele pootjes manco. We voegen er een klepkan met verzilverd metalen montuur aan toe.

    Deux suites de six verres à thé russes en métal argenté et verre. Quelques pieds manquent. Nous ajoutons une chope couverte en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #762

    Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.

    Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #467

    Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.

    Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #22
    Andor Komives
    Period: °1958

    Een komfoor en een driedelig theestelletje van verzilverd metaal en Alpaca.

    Réchaud et garniture à thé trois pièces en métal argenté d’Alpaca.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12
    Taller Tinta

    Een lot decoratieve vogels van verzilverd metaal, bestaande uit vier paren en drie enkele exemplaren, versierd met gegraveerde motieven.

    Lot d’oiseaux décoratifs en métal argenté, quatre paires et trois simples. Motifs gravés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #448

    Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.

    Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #50
    Petit Fils Roskopf

    Een oude zakhorloge remontoir. Zwitsers werk.

    Remontoir de poche ancien. Travail suisse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    “Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.

    “Oiseaux”. Sculpture en jade sur socle.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,40 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 5,33 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #734

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Miroir en bois doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. H 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #410

    Een luchter van kristal en koper, versierd met gekleurde glazen pendeloques en druiventrosjes.

    Lustre en cristal et cuivre décoré de pendeloques et de grappes de raisins en verre de couleur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #42

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #354
    G. Kramer

    “Portret van een jong meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’une jeune fille”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #441

    Een lot van drie gelakte Chinese houten doosjes en een schaal in dezelfde stijl. We voegen er een gelakt doosje met rozendecor aan toe.

    Lot de trois boîtes en laque de Chine et un plat dans le même genre. Nous ajoutons une boîte laquée à décor de roses.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #2

    Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.

    Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.
    No longer available
    Dim. 56 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #168

    Een lot van zeven verschillende schelpen.

    Lot de sept coquilles différentes.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #214

    Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.

    Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #540
    Oosterlynck

    “Marine met zeilboot en meeuwen”. Lithografie. Gesigneerd en met “épreuve d’artiste” buiten de plaat.

    “Marine au voilier et aux mouettes”. Lithographie. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More