Other lots in this auction
-
#606
Een Engelse tafel met twee klapbladen.
Table anglaise à deux abattants.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#588May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016
“Kinderen op een brug”. Een wandgroep van geglazuurd terracotta. Gesigneerd rechts onder.
Les enfants sur un pont . Un ensemble mural en terre cuite vernissée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 49 x 49 (z.k.)Estimate: € 100/150 -
#303
Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.
Un lot de quatorze figurines, toutes sortes de porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 100/140 -
#15
Een 18 karaats geel gouden speld bezet met twee pareltjes en een granaat.
Une épingle en or jaune 18 carats serti de deux perles et d'un grenat.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 100/140 -
#302Gendebien
“Zeilboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Voiliers sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van +- 1,17 ct. SI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,43 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de taille ancienne de + - 1,17 ct. SI2. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,43 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 1650/1750 -
#161
“Danseres”. Een bronzen beeld op sokkel van meersoortig marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danceuse . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre multicolore. D'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180/200 -
#235Nisus Suisse
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. (haakje te herstellen).
Une montre pour homme en or jaune 18 carats. (Le crochet peut être restauré).No longer availableDim. 33,57 gEstimate: € 150/250 -
#379
“Compositie met cirkels”. Minimalistisch kunstwerk op board.
“Composition avec cercles”. Objet d’art minimaliste sur carton.No longer availableDim. 99 x 69 cmEstimate: € 200/220 -
#584Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging rechts onderaan.
Nu féminin . Huile sur toile. Signé. Endommagé en bas à droite.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#362
Een groot en gevarieerd lot kunstreproducties en tentoonstellingsaffiches.
Un grand nombre varié de reproductions d'art et d'affiches d'exposition.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#162Laurent Didier DetouchePeriod: 1815-1882
Een drieluik in zwarte neo-barokke lijst. Olieverf op paneel. Het middenpaneel (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” naar Raphael. De buitenpanelen (31 x 11 cm) met links een kerkvoogd en een heilige en rechts de H. Catharina en een andere heilige. De binnenpanelen (31 x 11 cm) met links een mannelijke en rechts een vrouwelijke heilige. Achteraan een handgeschreven en vergane tekst getiteld “Tryptique sur bois”. Het grootste en het paneel met de H. Catharina gesigneerd en gedat(..)
Triptyque dans un cadre baroque noir. Huile sur panneau. Au milieu (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” d’après Raphael. Les panneaux extérieurs (31 x 11 cm) présentent un prélat à gauche et un saint et à droite la Sainte Cathérine et un autre saint. Les panneau d’intérieur (31 x 11 cm) à gauche un saint et à droite une sainte. Au verso un texte écrit à la main et effacé intitulé “Tryptique sur bois”. Le plus grand panneau et celui avec Sainte Cathérine signés et datés 1875.(..)No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 1800/2000