Other lots in this auction
-
#691
Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
Une collection de figurines de biscuits multicolores.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van +- 1,17 ct. SI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,43 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de taille ancienne de + - 1,17 ct. SI2. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,43 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 1650/1750 -
#349Nicolas GuerardPeriod: 1680 - 1738
“Hephaistos/ Vulcanus”. Een antieke gravure.
Hephaistos / Vulcanus . Une gravure ancienne.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 50/70 -
#454Moriya ShoteiPeriod: 1890 - 1972
“De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 37 x 17 cmEstimate: € 120/140 -
#273Swarovski
“Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
Clown . Edition spéciale. Dans la boîte d'origine. Edition limitée 1999. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80/120 -
#475
Drie verschillende zilveren ringen en een broche bezet met fantasiestenen. We voegen er een 9 karaats geel gouden ring met een parel en markasiet en een fantasie ring en ketting en hanger van Lourdes aan toe.
Trois bagues en argent différentes et une broche sertie de pierres fantaisie. Nous ajoutons une bague en or jaune 9 carats avec une perle et une marcassite et une bague fantaisie et une chaîne et un pendentif de Lourdes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#551
Een vaas van Chinees porselein met een decor van een wijze op een ezel en van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine décoré d'un sage sur un âne et de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#566
Een Indisch hardhouten altaartafel met gebeeldhouwd front met dieren en planten en getooid met zittende vogels.
Une table d'autel en bois dur indien avec une façade sculptée représentant des animaux et des plantes et ornée d'oiseaux assis.No longer availableDim. 90 x 115 x 116 cmEstimate: € 300/500 -
#352
“Full moon at Shibaura”. een Japanse houtsnede. Vermoedelijk Hiroshige Harimaze. Medio XIXe eeuw.
Pleine lune à Shibaura . Une gravure sur bois japonaise. Probablement Hiroshige Harimaze. Milieu du 19e siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 50/70 -
#549Vera Paraughia
“Romaans kerkje in zuiders landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Église romane dans paysage méridional . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#80
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct. HVS2.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de cinq diamants d'un poids combiné de + - 1,18 ct. HVS2.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 900/1000 -
#622Vasso Tseka
“Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.
“Paysage imaginaire”. Pastel et technique mixte. Signé.No longer availableDim. 88 x 55 cmEstimate: € 40/60