#610
Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
#129
"Zoutelande ?". Aquarelle et crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#299
Een gepolychromeerd plaasteren barlampje-asbak in de vorm van een dronken Charlie Chaplin tegen een lantaarnpaal.
Un cendrier de lampe barre en plâtre polychrome en forme d'un Charlot ivre contre un lampadaire.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 40 / 50 -
#468
Een paar kleine wit marmeren cassolettes.
#27BBB exclusivité
#66
#42Prof. Eugenio Pattarino
#82Andreas VanpouckePeriod: °1959
« Étude de portrait de l'ami Eric Colpaert ». Huile sur toile. Au dos avec une dédicace signée dd Pulderbos 1986.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#143Hergé
#269Raf CoorevitsPeriod: °1934
Vier potloodstudies in één lijst.
#111
Een metalen klokje onder een glazen stolp.
#574Van Lens
“De Brugse Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Les canaux de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120