Other lots in this auction
-
#412“Abstract landschap”. Een papiercollage”. Draagt handtekening.
"Paysage abstrait". Un collage de papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#120Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,66 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,66 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#129“Zoutelande?”. Aquarel en potlood op papier. Draagt monogram.
"Zoutelande ?". Aquarelle et crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#294Val Saint LambertEen vaas van groen en kleurloos glas.
Un vase de verre vert et incolore.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#591Drie West-Afrikaanse beeldjes, waarvan één van brons (H. 46 cm), twee van hout (32 en 29 cm), waarvan een Ashanti vruchtbaarheidsbeeldje.
Trois figurines ouest-africaines, une en bronze (H. 46 cm), deux en bois (32 et 29 cm), dont une figurine de fertilité Ashanti.No longer availableDim. H:29-46cmEstimate: € 60 / 100 -
#691Een kelk van kleurloos glas met een spiraal in de voet en een stervormige schaal van groen en kleurloos glas.
Un calice de verre incolore avec une spirale dans le pied et un bol en forme d'étoile de verre vert et incolore.No longer availableDim. h: 9,5 - 23,5 cm Ø 10,5 - 29 cmEstimate: € 35 / 40 -
#366MoriEen handgeweven wollen tapijt. met Yomud motief.
Un tapis en laine tissé à la main. Motif Yomud.No longer availableDim. 154x95cmEstimate: € 40 / 45 -
#393Een paar zittende Thaise Boeddha’s van brons.
Une paire de bouddhas thaïlandais en bronze assis.No longer availableDim. h: 10 & 12 cmEstimate: € 75 / 100 -
#112Mil. Maeyens“Zeehaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Port de mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#365Een lot Amerikaanse comics van Batman en the Amazing Spiderman.
Lot de bandes dessinées américaines de Batman et The Amazing Spiderman.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#700Drie mooie gebedenboekjes: “Journée du Crétien”, Antwerpen ca 1885. “L’imitation de Jésus Christ”, Brepols Turnhout XIXe eeuw. “Paroissien romain”, Paris XIXe eeuw, met benen omslag. Alle goud op snee. We voegen er nog twee gebedsboekjes, oude prentkaartjes en foto’s aan toe.
Trois beaux livres de prières : « Journée du Crétien », Anvers vers 1885. « L'imitation de Jésus Christ », Brepols Turnhout XIXe siècle. « Paroissien romain », Paris XIXe siècle, avec couverture en os. Tout or sur la tranche. Nous ajoutons deux autres livres de prières, de vieilles cartes postales et des photos.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#574Van Lens“De Brugse Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Les canaux de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120



