#149Victor Houben“De schaapherder.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#131DelheidEen zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.
#501Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemenvazen e.a. Onderaan gemerkt.
Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de vases fleuris et autres Marqués en bas.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 250 -
#228“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
#422Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#452“Hertenjacht met twee dienaars”. Gouache op papier. Met Arabische teksten.
#30Een 18 K geelgouden ring bezet met diamantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de rubis d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 1,18 gEstimate: € 160 / 200 -
#683Een lot van vijf boeken:- Willem de Zwijger - Mercatorfonds- Dirk Bouts. Tentoonstellingscatalogus. Leuven, 1998.-The complete work of Raphael. Ed. Harrison House, New York. - Limburg 1975 - 1995. Ed. Best. Dep. Provincieraad Limburg.- Het Aartsbisdom Mechelen - Brugge. Twee delen in stofhoes. Ed. Halewijn, Kadok & K.U. Leuven. 2009.
Lot de cinq livres : - Willem de Zwijger - Mercatorfonds- Dirk Bouts. Tentoonstellingscatalogus. Leuven, 1998.-The complete work of Raphael. Ed. Harrison House, New York. - Limburg 1975 - 1995. Ed. Best. Dep. Provincieraad Limburg.- Het Aartsbisdom Mechelen - Brugge. Twee delen in stofhoes. Ed. Halewijn, Kadok & K.U. Leuven. 2009.No longer availableEstimate: € 50 / 60