#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
#261Een Tiffany tafellamp in de art-deco stijl met een pierrot met accordeon op de voet.
#697Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#148Een likeurset bestaande uit een kristallen karaf met 6 gekleurde borrelglaasjes op voet.
A liqueur set consisting of a crystal decanter with 6 colored shot glasses on a foot.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 150 / 200 -
#241Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#62Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Zelfportret met hoed en bril.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘41.
“Self-portrait with hat and glasses.” Oil on canvas. Signed. Dated '41.No longer availableDim. 37 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Groeninghe, Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Groeninghe, Bruges”. Etching. Signed and numbered outside the plate.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#656Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#418Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 50 / 70