Similar lots by type
-
#309Jef Eliaers“Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.
"Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil. -
#314Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.
A mirror with a brass frame in the Louis XV style. -
#559Jean Kirsch“Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.
"Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962. -
#302Bernard CharoyPeriod: 1931 - 2024“Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.
"Young lady with a hat", a color lithograph, E.A. (artist's proof), signed outside the plate. -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#22Een ovalen spiegel in een houten kader met grote strik.
An oval mirror in a wooden frame with a large bow. -
#134Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968“Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.
"Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947. -
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux. -
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
#44Juul De Bruyne“Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed. -
#582Giorgio De ChiricoPeriod: 1888 - 1978“Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.
"Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#64Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#312Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.
A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#62Herman VerbaerePeriod: 1906 - 1993“Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.
"View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950. -
#24Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.
A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated. -
#34Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed. -
#342Pat AndreaPeriod: 1942 - ....“Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.
"Summer evening training", a lithograph from 1970, signed and numbered outside the plate: 137/190. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned. -
#29Een tafel in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en wieltjes.
A table in Napoleon III style, black-painted wood and wheels. -
#89Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.
A mirror with a brass frame in Louis XV style.
Other lots in this auction
-
#227WiskemannEen verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.
A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom. -
#372‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.
'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies. -
#253Val Saint LambertEen licht groene vaas. Gemerkt: Studio cristal. Gesigneerd: A. Collard.
A light green vase. Marked: Studio cristal. Signed: A. Collard. -
#128Christofle FranceEen 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked. -
#10Een paar zilveren oorbellen bezet met twee labo diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A pair of silver earrings set with two lab diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. -
#68Een antieke koperen paardenmuilkorf met lederen riem. Draagt de inscriptie Meir Zu Orglstorf.
An antique copper horse muzzle with leather strap. Bears the inscription; Meir Zu Orglstorf. -
#31Christofle FranceEen set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.
A set of 8 silver-plated metal napkin rings. Marked. -
#46Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery. -
#573Een oud mastlicht, rood koper, glas en messing, met wandhouder.
An old mast light, red copper, glass, and brass, with wall bracket. -
#427Een grote sierschotel van celadonkleurig aardewerk. Met floraal decor.
A large decorative dish made of celadon colored earthenware. Adorned with floral decoration. -
#71Christofle FranceEen set van 3 verzilverd metalen kandelaars, gemerkt.
A set of 3 silver-plated metal candle holders, marked. -
#70Een paar geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and rubies totaling approximately 0.60 ct.

