Other lots in this auction
-
#803
Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#689
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine beschadiging in de bomen.
”Paysage, rivière”. Huile sur toile. Sans signature. Petit dégât dans les arbres.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#226
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden.
Un buffet en chêne à deux portes moulées sous deux tiroirs.No longer availableDim. 90 x 161 x 59 cmEstimate: € 50/100 -
#808
Een houten kinderbureautje met drie laden.
Un petit bureau pour enfant à trois tiroirs.No longer availableDim. 70 x 92 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#477
Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#10
Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.
Deux alliances en or jaune 18 ct, ainsi que deux autres dont une alliance avec du caoutchouc.No longer availableDim. 7,29 gEstimate: € 100/150 -
#393
Een lot kristallen glazen, bestaande uit 5 groene aperitiefglazen, 8 kleurloze champagne coupes, 6 aperitiefglaasjes, 1 borrelglaasje, 1 witte wijn glas en 2 rode wijnglazen.
Un lot de verres en cristal, comprenant 5 verres à apéritif verts, 8 coupes à champagne incolores, 6 verres à apéritif, 1 verre à schnaps, 1 verre à vin blanc et 2 verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#672Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961
“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#103Montjoye
Grote art nouveau vaas met een geëmailleerd leliedecor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase Art Nouveau, décor de lys émaillé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 150/200 -
#250
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met zuivere briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants pures ayant un poids total de ± 3,40 ct.No longer availableDim. 6,06 gEstimate: € 2300/2500 -
#155
Een 18 karaats twee kleurige geel gouden halssnoer met bijpassende armband.
Un collier et bracelet assorti en or 18 ct.No longer availableDim. 32,67 gEstimate: € 700/900 -
#502
“Veldweg bij een kleine hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd B.C.K.
”Chemin de terre et fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé B.C.K.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 80/120