Other lots in this auction
-
#595Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 200 / 260 -
#312M.A. Marcotte“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd boven links.
”Roses”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en 9 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct et de neuf rubis ayant un poids total de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 2700 / 2800 -
#348HDV, Boulogne sur Mer.Een grote kruik met een iznik-decor naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt. Tuit hersteld.
Une grande cruche, décor Iznik d’après un exemple Baroque. Marque sous la base. Bec réparé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de trois saphirs ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#344Frans Boeye“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 10 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#48Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté. Le tout sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#85Twee maal 50 ecu van 1987. Goud 900‰.
Deux lots de 50 ecu de 1987. 900 ‰ or.No longer availableDim. 34,52 gEstimate: € 650 / 800 -
#139Henri Joseph Pauwels“Plattelandsweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin de terre campagnarde”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#263Een inktstel van onyx met bronzen inktpotten. We voegen er een bijpassend dekseldoosje aan toe. Begin XXe eeuw.
Un encrier en onyx, pots à encre en bronze. Nous ajoutons une petite boîte à couvercle assortie. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#216Een gefineerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met twee laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une commode tombeau en bois de placage à deux tiroirs, une tablette en marbre et montures en bronze.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 440 / 480 -
#360LipEen 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.
Une montre de poche en or jaune 18 ct Art Déco, dans son emballage d’origine.No longer availableDim. bruto: 59,70 gEstimate: € 250 / 350

