Similar lots by type
-
#430
Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30/35 -
#41
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 30/40 -
#437
Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#267
Een paar verstelbare metalen wandlampen.
Une paire de lampes murales en métal réglable.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50/70 -
#790
Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40/60 -
#545Hy Dognon à Saujon
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80/120 -
#535Louis Gaye à Lestele
Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80/120 -
#525Pied à Lassay
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 80/120 -
#752
Een oud metalen wandplaatje met opschrift “Lloyd Belge - Anvers”. Omstreeks 1950.
Une plaquette murale ancienne avec l’écriture “Lloyd Belge - Anvers”. Vers 1950.No longer availableDim. 20 x 28,5 cmEstimate: € 26/30 -
#57
Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en laiton à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#53
Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#753
Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.
Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50/80 -
#17
Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.
Deux pieds de lampe en laiton, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50/80 -
#271
Een paar eieren van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
Deux oeufs en cloisonné sur cuivre rouge, décor fleuri.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#383
Een lot tin, bestaande uit een voorraadpot, een klepkan, een theepot, vier diverse schotels, twee asbakken, een diepe schaal en twee kommetjes. We voegen er een messingen waterketeltje aan toe.
Un lot d’étain, comprenant un pot à provisions, une verseuse à couvercle, une théière, quatre plats, deux cendriers, un plat profond et deux bols. Nous ajoutons une bouilloire en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#323
Een gevarieerd lot koper, messing en brons, bestaande uit een olielamp, kandelaars, een wijwatervat en twee kruiken.
Un lot de cuivre, laiton et bronze, comprenant une lampe à huile, des candélabres, un bénitier et deux cruches.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#367
Een geelkoperen beddenpan met gedraaide houten steel. (gebroken). Omstreeks 1800.
Un bassin de lit en cuivre jaune au manche torsadé. +- 1800. Manche cassé.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#792
Een lot van zes messingen kandelaars, waarbij een paar in Adamstijl en een paar in renaissancestijl.
Un lot de six candélabres, dont un en style Adam et une paire style Renaissance.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#18
Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.
Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#778
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers en laiton.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25/30 -
#718
Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.
Deux candélabres muraux Art Déco en cuivre rouge.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#711
Een dog van massief messing.
Un dogue en laiton massif.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#237
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#288
Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#459Bruno CapacciPeriod: 1906 - 1996
“Paarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/99 buiten de plaat.
”Chevaux”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/99 hors planche.No longer availableDim. 75 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#751
Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.
Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#99
“Herbergtafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 200/300 -
#98
Een jongens- en en meisjesbuste van bruingepatineerd brons.
Un buste d’un jeune homme et d’une jeune fille en bronze.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#445
Een lot van vier kleine schaalmodellen van beroemde zeilschepen.
Un lot de quatre miniatures modèle de quatre voiliers célèbres.No longer availableDim. h: 17 - 33 cmEstimate: € 50/70 -
#332Louis Belen
“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 40/50 -
#492J. Steerlinck
Een architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#682Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#448
Een juwelenkistje van wortelnootfineer. Enkele beschadigingen.
Un coffret à bijoux en bois de placage de ronce. Quelques dégâts.No longer availableDim. 13 x 38 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#79
“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrameerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#687
Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw op wit plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine de Chine, décor de plantes bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#135
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,86 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et une tanzanite ayant un poids total de ± 1,86 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 900/1000