Other lots in this auction
-
#136Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Derde kwart XVIIIe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise en chêne. Troisième partie du XVIIIè siècle.No longer availableDim. h: 202 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49“Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Un lot de cinq miniatures en ivoire peint à la main et encadrements en ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 260 / 300 -
#247“Boeddhistische Zalige op Lotusbloem”. Javaans polychroom beeld.
”Saint bouddhique sur fleur de Lotus”. Une statue javanaise polychrome.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#283Pendule van groen marmer met zamakken figuur.
Une pendule en marbre vert et figures en régule.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120 / 200 -
#255Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,02 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,02 ct.No longer availableDim. 7,89 gEstimate: € 300 / 400 -
#421Een lot van drie verschillende koperen lampenvoeten.
Un lot de trois pieds de lampe différents. Cuivre.No longer availableDim. h: 50 - 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#408TorpedoEen oude elektrische toverlantaarn. Bijgevoegd twee porseleinen ontwikkelschalen en enkele houten negatiefhouders.
Une ancienne lanterne électrique. Nous ajoutons deux plats de développement et quelques statifs en bois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#376Een rotan staander met een houten vogelkooi.
Un support en rotin et une cage à oiseaux.No longer availableDim. 186 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#377Gevarieerd lot: Postzegels Liechtenstein 2011 t.e.m. 2015 (volledig), Engeland 1984, ‘85, ‘87, ‘88 (volledig). Privé-uitgave Orval. A4-insteekalbum met diverse zegels en blokken. Lot Belgische briefkaarten. Honderden diverse postzegels. Een album met foto’s van locomotieven e.d.
Un lot varié: timbres postes de Liechtenstein de 2011 à 2014-5 (complèt), Angleterre 1984,’85,’87,’88 ( complet). Edition privée Orval. Album A4 aux timbres et blocs divers. Lot de cartes postales belges. Des centaines de timbres dépareillés. Un album à photos de locomotives. Et autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#211“Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.
“Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#131Een paar cassolettes van grijs marmer. Kleine barsten. XIXe eeuw.
Une paire de cassolettes en marbre gris. Petits éclats. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 180

