Other lots in this auction
-
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
Un sac à main “toile-de-cuir bucket bag”. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#47Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.
Un lot de ‘patakons’ anciens, plaquettes en faïence pour cougnou.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#241Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met lange Lijzen in cartouches. Onderaan gemerkt. We voegen er een houten sokkel aan toe.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose à longues Elyses en cartouches. Marque à la base. Nous ajoutons un socle en bois.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#154“Vrouw, leunend tegen een omheining onder een boom”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk G. B. Brunfaut, maar zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Une femme, elle s’appuie contre une clôture sous un arbre”. Huile sur panneau. Probablement G.B. Brunfaut, mais sans signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 240 / 300 -
#238Een overwegend blauwe Chinese lange hals vaas van porselein met personages en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase à long col chinois en porcelaine, décoration de fleurs et de personnages.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#329Guido Vanderheyden“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
Quatre lithographies noir-blanc d’immeubles et d'intérieurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91Een schenkkan van glas en messing op marmeren voet.
Une verseuse en verre et laiton sur pied en marbre.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252“Awakening”. & “A little bit of heaven”. Twee ronde lithografieën.
”Awakening” & “ A little bit of heaven”. Deux lithographies rondes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#26Een loopwagentje van metaal en kunststof in de vorm van een eend.
Un trotteur en forme de canard en plastique et métal.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 50 / 60 -
#388Een lot van 5 Faunaflor fotoboeken, uitgegeven door Cote D’Or. Faunaflor I & II. Congo 1 & 2 en Aquatic.
Un lot de 5 albums Faunaflor, Côte d’Or.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#81Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70 / 80 -
#34Herman Diels“Mannenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Portrait d’homme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 120

