Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren kolenbak.

Een gietijzeren kolenbak.

Une boîte à charbon en fonte.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2306200787.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #787
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #37

    Een lot van twee grote en vijf kleine rieten manden.

    Lot de deux grands et cinq petits paniers en osier.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 - 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #327

    Een Wajangpop van been.

    Une poupée Wayang en os.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #471

    Een bord van meerkleurig Cantonporselein. XIXe eeuw. Kleine haarscheur.

    Assiette en porcelaine de Canton multicolore. XIXème siècle. Petit cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #47

    Een grote hoornvaas van polychroom Brussels porselein. Oude restauratie aan de voet.

    Un grand vase cornet de porcelaine de Bruxelles polychrome. Ancienne restauration à la base.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #379

    “Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Een herdruk van een kaart, gegraveerd door L.A. Dupuis in 1777.

    Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Une réédition d’une carte gravée par L.A. Dupuis in 1777.
    No longer available
    Dim. 64 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #548

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotten.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #706

    Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.

    Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.
    No longer available
    Dim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.
    Estimate: € 20 / 25
  • #26

    Een lot van zes verschillende stoelen.

    Lot de six chaises différentes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #414

    Een Japans kamerscherm in vier panden, versierd met een handgeschilderd decor van kraanvogels in een landschap met pioenen.

    Un paravent japonais à quatre panneaux, décoré de grues peintes à la main dans un paysage de pivoines.
    No longer available
    Dim. (83 x 45 cm ) x4
    Estimate: € 120 / 200
  • #45

    Een zilveren speld in de vorm van een menorah van Salvador Dali. Gemerkt.

    Une épingle en argent en forme de menorah par Salvador Dali. Marquée.
    No longer available
    Dim. 9,12 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #506

    Een gepolychromeerd houten commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee deuren en twee laden.

    Commode en bois polychrome d'inspiration Louis XVI à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 80 x 138 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #196

    Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met onderaan twee grote en twee kleine laden. XIXe eeuw. Lichte fineerschade aan de kap.

    Une presse à linge en placage d'acajou anglais avec deux grands et deux petits tiroirs en bas. XIXème siècle. Légers dégâts de placage à la corniche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More