Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren schouwpendule met geëmailleerde romijnse cijfers en versierd met saterhoofden aan de zijkant.

Een gietijzeren schouwpendule met geëmailleerde Romeinse cijfers en versierd met saterhoofden aan de zijkant.

Une pendule de cheminée en fonte, chiffres romains émaillés, décor de têtes satyre sur les cotés.
SKU: 2504170320.
Category: Klok.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #320
Estimate: € 240 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #630
    L. Ruault

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #700

    Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.

    Une pendule en placage de ronce et marquetterie.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #793

    Een klok in de vorm van Mickey Mouse van kunststof

    Une horloge Mickey Mouse en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #761

    Een recente houten staande klok. Met sleutel.

    Horloge de vestibule récente. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 186 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #198

    Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.

    Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #666
    C. Brasseur à Paliseul

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 350
  • #316

    Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van messing en tin. XXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à gaine en chêne avec cadran en laiton et étain. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #806
    J. Shalbert

    Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.
    No longer available
    Dim. 230 x 43 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #695

    Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast met koperen werk. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule en chêne sculpté au mouvement en cuivre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 230 x 34 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #157

    “Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.

    “Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #764

    Een geborduurde loper.

    Couloir brodé.
    No longer available
    Dim. 235 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #334
    Leon Defour

    “Lezende dame in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “La liseuse dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 59 x 81 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #327
    Capodimonte

    “Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.

    “Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #4

    Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.

    Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #98

    Een pop met porseleinen hoofdje, handjes en voetjes.

    Une poupée avec tête, mains et pieds en porcelaine.
    No longer available
    Dim. 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515

    Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.

    Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.
    No longer available
  • #577

    Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.

    Un étui à pinceaux en porcelaine chinoise avec décor polychrome représentant des personnages dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #687
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 180° / 240
  • #606

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 x 110 x 80
    Estimate: € 400 / 600
  • #87

    Een scheepskompas in houten kistje.

    Une boussole de bateau dans une petite boîte en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #124
    P. Bosmans

    “Bosdreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More