Similar lots by type
-
#630L. RuaultEen comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#700Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.
Une pendule en placage de ronce et marquetterie.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 400 / 600 -
#793Een klok in de vorm van Mickey Mouse van kunststof
Une horloge Mickey Mouse en plastique.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#761Een recente houten staande klok. Met sleutel.
Horloge de vestibule récente. Avec clé.No longer availableDim. h: 186 cmEstimate: € 120 / 180 -
#198Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#666C. Brasseur à PaliseulEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200 / 350 -
#316Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van messing en tin. XXe eeuw.
Une horloge de vestibule à gaine en chêne avec cadran en laiton et étain. XXième siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 120 / 200 -
#806J. ShalbertEen staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableDim. 230 x 43 x 25 cmEstimate: € 180 / 250 -
#695Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast met koperen werk. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule en chêne sculpté au mouvement en cuivre. XIXième siècle.No longer availableDim. 230 x 34 x 26 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#157“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#764Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334Leon Defour“Lezende dame in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“La liseuse dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 59 x 81 cmEstimate: € 300 / 500 -
#327Capodimonte“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.
“Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#4Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.
Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#98Een pop met porseleinen hoofdje, handjes en voetjes.
Une poupée avec tête, mains et pieds en porcelaine.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#515Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.No longer available -
#577Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un étui à pinceaux en porcelaine chinoise avec décor polychrome représentant des personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 140 / 180 -
#687Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180° / 240 -
#606Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400 / 600 -
#87Een scheepskompas in houten kistje.
Une boussole de bateau dans une petite boîte en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#124P. Bosmans“Bosdreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 40 / 60

