Similar lots by type
-
#630L. Ruault
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#700
Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.
Une pendule en placage de ronce et marquetterie.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 400/600 -
#806J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableDim. 230 x 43 x 25 cmEstimate: € 180/250 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#666C. Brasseur à Paliseul
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200/350 -
#695
Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast met koperen werk. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule en chêne sculpté au mouvement en cuivre. XIXième siècle.No longer availableDim. 230 x 34 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#761
Een recente houten staande klok. Met sleutel.
Horloge de vestibule récente. Avec clé.No longer availableDim. h: 186 cmEstimate: € 120/180 -
#316
Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van messing en tin. XXe eeuw.
Une horloge de vestibule à gaine en chêne avec cadran en laiton et étain. XXième siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 120/200 -
#793
Een klok in de vorm van Mickey Mouse van kunststof
Une horloge Mickey Mouse en plastique.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#165
Een merkwaardige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, samengesteld uit onderdelen van verschillende leeftijden. Onderaan twee paneeldeuren en drie putti, het opzet met leeuwenkopjes en figuren en een centraal paneel met een scène in reliëf.
Un buffet remarquable en chêne sculpté composé de plusieurs parties de différentes époques. En dessous : deux portes aux panneaux et trois putti, panneau central avec une scène en relief, le dessus décoré avec des têtes de lion et de personnages.No longer availableDim. 172 x 149 x 46 cmEstimate: € 400/600 -
#671
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#114Renée Keuller
“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La tricoteuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#209
Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#410Lancôme
Een eau de parfum verstuiver en twee verstuivers met eau de toilette van 50 en 120 ml, een body lotion van 100 ml en een algemene verzorging voor mannen van 200 ml.
Vaporisateur d’eau de parfum et deux d’eaux de toilette de 50 et de 120 ml, une lotion corporelle et un soins généraux homme de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#34Kris Duys
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#262Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#470Fendi en Jimmy’z
Een eau de toilette van 50 ml en een natural spray van 30 ml.
Eau de toilette de 50 ml et un spray naturel de 30 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#348
Een wandplaquette van meerkleurig en verguld porselein met een voorstelling van een romantisch koppel in hoogreliëf.
Une plaquette murale en porcelaine polychrome et dorée représentant un couple romantique en relief.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#808
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#592Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 57 x 74 cmEstimate: € 320/350 -
#399Le Patriote Illustré
Een groot lot ingebonden magazines. Jaargangen 1922 - 1972.
Grand lot contenant les années 1922 à 1972. Reliures de qualité.No longer availableEstimate: € 400/500